Vilnius karate cup 2020

shotokan karate

Vasario 9 dieną, Oku karate akademijos mokiniai ir tėveliai išskubėjo į Vilnių. Čia mūsų jaunieji sportininkai turejo galimybę varžytis su kitų Lietuvos karate klubų vaikais Shotokan karate stiliaus varžybose „Vilnius karate cup 2020”. Daugeliui deleguotų sportininkų tai buvo pirmosos varžybos, tad ir jaudulio buvo nemažai. Labai džiaugiamės, jog čios varžybos atnešė ne vieną svarbią pamoką bei taip trokštamų medalių.

Nors Oku karate akakdemijos gretas stipriai praretino siaučiantys virusai ir ligos, bet nepaisant to varžybų organizatorių  Sporto klubas „Karate Do” buvo apdovanota taure 🏆 už gausų deleguotų sportininkų skaičių, mūsų akademiją atstovavo 18 sportininkų. Tai jau antras toks apdovanojimas mūsų akademijoje ir yra mums be galo svarbus, nes rodo mūsų sportininkų ambicijas ir įsitraukimą į sportinį gyvenimą.

shotokan karate

Deja ne visi sportininkai galėjo pasidžiaugti medaliais, bet šios varžybos padėjo įgyti reikiamos patirties, susipažinti su varžybiniu jauduliu, sužinoti ką gali parodyti, o tai greičiausias kelias į tai ką dar reikia išmokti. Tuo tarpu mūsų rezultatai:

Sumo🥋

🥈Kristupas Kučinskas

Kata🥋

🏆🥇Adomas Valatka
🥈Diana Mincaitė
🥈Rusnė Tarasaitė
🥉Saulė Grendaitė
🥉Barbora Staveckaitė
🥉Kristupas Čialka

Kumite🥋

🏆🥇Diana Mincaitė
🏆🥇Adomas Valatka
🏆🥇Monika Žalytė
🥈Tomas Sokas
🥈Kamilė Varankinaitė
🥈Laurynas Mažeika
🥉Barbora Staveckaitė
🥉Saulė Grendaitė
🥉Rusnė Tarasaitė
🥉Justas Stankevičius

Labai džiaugiamės visais pasirodžiusiais sportininkais shotokan karate varžybose! Parodyta kovinė dvasia ir palaikymas komandos draugams yra tai kuo galime didžiuotis. Šiandien ilsimės, o rytoj vėl susitinkame dojo, juk kitos varžybos vos už savaitės!