Masiškiausia komanda!

masiškiausia komanda kumite kata

Gegužės 4 dieną Oku karate akademija dalyvavo „P. Plechavičiaus IV Shotokan karatė turnyre”. Šiame turnyre dalyvavo 140 sportininkų (pagal rungtis 230) iš 10 Lietuvos karate klubų. Oku karate akademija delegavo 18 sportininkų ir iš turnyro grįžo su 11 garbingai iškovotų medalių.

masiškiausia komanda kumite kata

Kaip visada labai džiaugiamės mūsų prizininkais, bet šios varžybos mums įsimins tikrai ne dėl medalių skaičiaus. Simboliška ir labai malonu, kad mūsų akademija kuri gyvuoja VOS 3 mėnesius, šiose varžybose buvo apdovanota kaip viena iš gausiausių komandų. Mums šis įvertinimas reiškia labai daug kaip ir pirmasis oficialus apdovanojimas visai Oku Karate Akademijai.

Žodis „KOMANDA” nuolat sukasi tarp Akademijos sienų. Sekiame, jog vaikai ir tėvai jaustųsi jos dalimi. Todėl buvo begalo malonu, kai vaikai visų varžybų metu „sirgo” ir palaikė komandos draugus, padėjo vieni kitiems apšilti, guodė nuliūdusius. Mums kaip treneriams – tai didžiausias laimėjimas! Medalius iškovoti lengva (su daug nuoseklaus darbo ir pastangų), o užauginti tikrą komandą ir draugystę yra iššūkis. Tad AČIŪ vaikams ir jų tėveliams už buvimą drauge. Jūs esate mūsų geriausi mokytojai ir motyvacija dirbti daugiau ir geriau.

Na ir žinoma – medaliai. Tikrai nepraleisime progos pasigirti mokinių rezultatais!

🥇Saulius Jonaitis – sumo

🥈vieta Emilija Zilinkutė – sumo

🥉vieta Diana Mincaitė – kumite

🥉vieta Einoras Jurkevičius – kumite

🥉vieta Brigita Baniūnaitė – kumite

🥉vieta Paulius Glumbakas – kata

🥉vieta Ąžuolas Dovydaitis – sumo

🥉vieta Tadas Sokas – sumo

🥉vieta Kristupas Čialka – sumo

🥉vieta Elzė Kovalenkinaitė – sumo

🥉vieta Paulius Krasnauskas – sumo

Iki susitikimo kitose varžybose!