RTTK čempionatas Latvijoje 2020

wkf karate

Vasario 15 dieną penki labiau patyrę Oku karate akademijos sportininkai su tėvelių palaikymo komanda ir treneriu išvyko į varžybas Latvijoje. Smagu, jog vaikų nebebaugina ilgos kelionės, kėlimasis anksti ryte ir šių kelionių jie nuoširdžiai laukia. Mums tai išties didelis pasiekimas, juk šie sportininkai dar visai neseniai pradėjo varžytis užsienyje. WKF karate turnyrų kol kas dar išties nedaug Lietuvoje, tad norint įgyti patirties vykstame, pas labiau patyrusius šioje srityje brolius latvius. RTTK čempionatas Latvijoje sukvietė 374 dalyvius, tarp kurių buvome vieninteliai atstovai iš užsienio.

Užsiregistravę ir pasisvėrę sportininkai ir palaikymo komanda iškeliavo pailsėti ir apžiūrėti Rygos senamiesčio, kadangi sportinkų startai buvo tik po pietų.

Visi sportinikai turėjo, bent 4 kovas, o tai išties pareikalavo daug jėgų ir susikaupimo. Labai džiaugiamės, jog visų kovų metu karatekos parodė puikius įgudžius bei kovinį mąstymą. Varžybos su tokiu kovų kiekiu yra aukso vertės, nes vaikai turi progą susirinkti neįkainojamą patirtį su įvairiais varžovais. Nors kovos buvo išties sunkios, dienos gale viskas atsipirko su kaupu.

Nuotaikos džiugios, 5 jaunieji sportininkai pasirodė išties šauniai ir po įnirtingų kovų, namo į Lietuvą 🇱🇹 veža:

KATA
🏆🥇 Brigita Baniunaite

KUMITE
🏆🥇Gerda Petrauskaite
🥉 Diana Mincaitė
🥉 Vingaudas Nolius

Deja, bet Einorui ir Brigitai pritrūko vos vienos pergalės iki medalių kumite rungtyje, kur jie parodė puikiai kovas ir pelnė įspūdingus taškus.

Labai sveikiname sportininkus ir trenerį Petras Ąžuolas puikiai pasirodžius WKF karate varžybose užsienyje!