Mums 1-eri!

oku gimtadienis

Mums vieneri 🎂! Skaičius mažas, bet kokia didelė šventė mūsų viduje. Dar visai neseniai negalėjom net pagalvoti, jog subursime tokį ratą nuostabių žmonių ir sukursime šią užuovėją visiems prijaučiantiems karate ir sveikai gyvensenai. VIENERI, o jau tiek daug pasiekėme ir pamilome tiek nuostabių mažų ir didelių akių 👀. Buvome apdovanoti nuoširdžiausiomis, kartais droviomis, o kartais bedantėmis ir plačiomis šypsenomis. Oku karate akademijos gimtadienis jau čia!

Vasario 2 dieną, Oku šeimyna susirinko akademijos patalpose ne tik atšvęsti, bet ir pasitreniruoti drauge. Sugūžėjus į dojo, pradėjome gimtadieninę treniruotę, kurios metu siekėme prisiminti, jog karate ir treniruotės visų pirma – smagu! Treneris Petras priminė kaip Oku karate akademija atsirado bei 5 kertines mūsų vertybes:

 • Atvirumas
 • Draugiškumas
 • Tobulėjimas
 • Sveikata
 • Linksmybės

Gimimo dienos akcija

Gimimo dienos proga paskelbėme akciją, kurios metu priminėme apie savo vertybę draugiškumą. Pakvietėme į treniruotes atsivesti draugus ir sportuoti drauge už puse kainos. Tikimės, jog tai bus puikus stimulas prisijungti dvejojantiems ar nedrįstantiems.

oku gimtadienis

Geriausi akademijos sportininkai

Po treniruotės visi mokiniai pasipuošė per metus iškovotais apdovanojimais. Koks smagus buvo medalių skambesys, nuostabos šūksniai ir aimanos, jog medaliai netelpa ant krūtinės. Po trumpos fotosesijos laukė geriausių metų sportininkų apdovanojimai. Visus metus Oku karate akademijos sportininkai rinko reitingo taškus, kurie nulėmė po 3 merginas ir vaikinus, šį sezoną pasirodžiusius varžybose geriausiai. Šių metų geriausi Oku karate akakdemijos sportininkai apdovanoti Ąžuolo lapais:

 1. Gerda Petrauskaitė
 2. Diana Mincaitė
 3. Brigita Baniūnaitė
 4. Kajus Varankinas
 5. Tadas Sokas
 6. Vingaudas Nolius

Papildomas apdovanojimas buvo skirtas sportininkui, kuris per pastąrąjį sezoną stipriai paaugo ir parodė labai dideles pastangas ir potencialą. Metų augimo nominaciją gavo Kristupas Čialka.

oku gimtadienis

Oku karate akademiją sudaro net tik sportininkai ir treneris, bet ir mūsų rėmėjai. Žinome, jog tiek daug nebūtume pasiekę be žmonių, kurie mumis tiki, todėl gimimo dienos proga įteikėme padėkas mūsų rėmėjams:

 • Neo Kaunas boulingas
 • Šilauogių ūkis
 • Bei Oku bendruomenės nariai

Oku karate akademija gavo ir pačia nuostabiausia dovaną mūsų sportininkams. Ilgai svajojome apie nuosavą apdovanojimų pakylą ir tarsi nujausdami tėveliai ir vyrensieji mokiniai išpildė šią svajonę.

Tariame didelį ačiū visiems mokiniams, tėvams, draugams, rėmėjams, varžovams! Nes tik Jūsų visų dėka mes augame, tobulėjame ir mėgaujamės KARATE 🥋!

18 suorganizuotų renginių
9 kartai, kai Oku buvo paminėta respublikinėje spaudoje
272 medaliai iškovoti Lietuvos turnyruose 🇱🇹🏅
5 suorganizuotos 📷 fotosesijos
110 mokinių kurie sėkmingai išlaikė Shotokan karate diržų egzaminus
2 treniruočių stovyklos suaugusiems
48 parašyti straipsniukai (www.okukarate.lt)
3 Lietuvos čempionų titulai 🏆🥇
27 medaliai iškovoti užsienyje 🏅
586 karate treniruotės
9 išvykos į tarptautinius turnyrus 🇱🇻🇪🇪🇩🇰🇪🇸🇧🇪🇱🇺
16 varžybų Lietuvoje
2 suorganizuotos vasaros stovyklos

1362 išlietos ašaros 😂😭(dalis iš laimės, dalis iš liūdesio)
1523624 šypsenų 😁 mūsų Oku karate akademijos šeimoje

1 didelė ir graži bendruomenė
1 maža, bet labai svarbi žvakutė ant šventinio torto!

Šis Oku gimtadienis gal ir pirmas, bet tikrai ne paskautinis, juk ne paslaptis, jog tikri Ąžuolai auga ne vieną šimtą metų!