Oku žiemos turnyras 2020

Oku žiemos turnyras

2020 metus Oku karate akademija iškart pradejo labai darbingai. Jau sausio 4 dieną, dar nespėję atsigauti po švenčių, mūsų sportininkai sugūžėjo į akakdemiją parodyti savo įgūdžius kovodami dėl medalių. Su Oku žiemos turnyru tęsiame sezoninių turnyrų idėją (jau vykęs rudens ir dar laukiantis pavasario turnyras). Džiaugiamės, jog dalyvių šiame turnyre ženkliai padaugėjo, Oku rudens turnyre išdalinome 13 medalių komplektų, tuo tarpu Oku žiemos turnyras jų turėjo net 20!

Tradiciškai turnyre vaikai varžėsi SUMO, KATA ir KUMITE rungtyse. Pagal WKF arba Olimpinio karate sporto taisykles. Varžybos skirtos mokytis ir kaupti patirtį jauniesiems karatekoms.

Varžybų metu teisėjavo mūsų bičiuliai iš BUDO karate klubo bei geras akademijos draugas Dovydas Žymantas. Vaikams buvo didelis įvykis susipažinti su Lietuvos kata čempionu ir Lietuvos rinktinės nariu Dovydu, kuris negailėjo patarimų jauniesiems sportininkams. Džiaugiamės, jog Oku karate akademija taip pat intensyviai augina teisėjus ir šiame turnyre teisėjų gretas papildė Laurynas bei Kristina. O tuo tarpu, varžybų sekretoriante darbavosi Gabija, Goda, Petras ir Algirdas. Smagu, jog vyriausieji sportininkai taip aktyviai įsitraukia į Oku karate akademijos gyvenimą ir savo laisvu laiku atvyksta pagelbėti.

Šiose varžybose teisėjai akylai stebėjo sportininkus nei vien teisėjaudami bet ir dėl specialaus apdovanojimo. Treneris Petras nuspręndė skirti specialų apdovanojimą „Gražiausiai turnyro akimirkai” įprasminti. Teisėjų sprendimu tai buvo Vingaudo Noliaus parodyta dvigubo gyaku tsuki technika.

Dalinamės varžybų akimirkomis!