Oku Kalėdinė šventė

kalėdinė šventė

Uch, kokie darbingi metai tie 2019 buvo… Jautėme, kad tiek mums tiek mūsų sportininkams reikia atsikvėpti ir linksmai praleisti laiką. Tad šį kart nutarėme švęsti be karate varžybų, bet su labai skaniais karate prieskoniais. Dėkojame likimui, kad vieni ištikimiausių draugų, o (beja ir pagrindiniai rėmėjai) Neo Kaunas boulingas pakvietė mus į svečius ir suruošė mums nuostabią šventę. Mūsų buvo 93! Patys negalime patikėti šiais skaičiais, bet kaip jie glosto mūsų širdį. Pamename, kai dar Lapkritį bendravome su Rūta (Neo Kaunas darbuotoja) jai paklausus kiek planuojame atvešti žmonių, labai nedrąsiai atsakėme „Norėtume tai mes 60, na bet žinot kaip būna, tad tikimės bent 40”. Dabar kvatojamės balsu nuo savo įvardintų skaičių ir dėkojame Neo Kaunas darbuotojų lankstumui ir operatyvumui, jog priėmė mūsų tokią bendruomenę! Norit sužinoti daugiau ką ten veikėme? Oku kalėdinė šventė ant popieriaus tiems, kurie šį kartą negalėjo atvykti:

Žaidimai ir smagus laikas

Šventę pradėjome su pasisveikinimu ir treneris Petras Ąžuolas pristatė veiklas. Dalis svečių išėjo žaisti boulingo, kiti liko bendrauti ir užkandžiauti. Petras paruošė staigmeną ir visi norintys galėjo sudalyvauti lentelių laužymo varžybose, kur perlaužus atitinkamo sudėtingumo lentelę dalyviai gaudavo Oku apyrankę dovanų. Šis užsiėmimas buvo tikras hitas įtraukęs tiek mažiausius tiek tėvelius. Visi siekė perlaužti kuo aukštesnio lygio lenteles!

Antroje šventės dalyje keitėmės vietomis ir tie, kurie pirmoje valandoje plepėjo iškeliavo žaisti boulingo. O tuo tarpu vyko kitas žaidimas sujudinęs vaikus išsilakstyti po pakampes ir ruoštis. Treneris Petras liepė paruošti kuo kūrybiškesnę kata Taikyoku shodan. Paruošę, vaikai ir suaugę, turėjo nufilmuoti ir atsiųsti treneriui. Buvo išrinkti trys geriausi pasirodymai, kurie buvo apdovanoti privačiomis treniruotėmis akademijoje bei mandarinais!

Negi manote, kad tai viskas ką mes veikėme? Kalėdinė šventė kvepėjo mandarinais, šypsenomis ir skambėjo visur dūkstantys vaikai. Neo Kaunas visas ošė nuo vaikų juoko ir dūkimo. Čia spėta pažaisti ne tik pagal programą paruošti žaidimai, bet ir slėpynės, gaudynės, liestynės ir net Oku vasaros stovykloje išrastas žaidimas „slėpgaudės”.

Diržų teikimas

Kad ir kaip vaikams smagu dūkti, vis tik kiekvieno maža širdutė labiausiai laukė sunkiai uždirbtų egzaminų diržų. Tad pabaigus visus žaidimus visi susirinkome ir treneris iškilmingai įteikė vaikams jų diržus su diplomais. Taip pat, visiems Oku karate akademijos mokiniam padovanojo po jų asmeninį karate dokumentą – Budo pasą. Su palinkėjimu toliau augti ir siekti savo tikslų karate kelyje.

Ne tik mokiniai buvo apdovanoti. Netikėtai tėveliai nusprendė tarti žodį ir apdovanoti Oku įkūrėjus. Esame be galo dėkingi už išsakytus gražius ir šiltus žodžius. Oku karate akademijai buvo padovanotas gintarinis ąžuolas, kurio kiekvienas lapelis simbolizavo visus Oku bendruomenės narius. Tai begalo prasminga ir brangi dovana mums, simbolizuojanti mūsų šaknis ir augimą.

Po iškilmigos dalies visi išskubėjome pjauti garbingoje vietoje pūpsančio OKU torto. Visą šventės laiką visus saldžiai erzinęs tortas pagaliau buvo prapjautas ir su paskutiniu torto kąsniu šventė ėjo į pabaigą. Tik šį kart atsisveikinome be liūdesio, žinojom, kad atsiveikinam visai trumpam ir jau tuoj tuoj prasidės naujas varžybinis sezonas. Gerai įsižiūrėję į vaikus esame ramūs – su tokiais vaikais ir tėveliais sezonas gali būti tik labai geras!

Už įamžintas akimirkas ačiū fotografui Sebastijonui Petkui.