2 Lietuvos Olimpinio karate čempionai 2020

karate čempionai

Šį šeštadienį (01.11) vyko Lietuvos Olimpinio (WKF) karate čempionatas. Jo metu sportininkai kovojo dėl kelialapių į Europos čempionatą Azerbaidžiane (03.25-29) bei dėl galimybės atstovauti Lietuvą  atrankiniame turnyre Paryžiuje, kur geriausi pasaulio sportininkai rungsis dėl galimybės varžytis 2020 Tokyo Olimpinėse žaidynėse. Lietuvos karate čempionato čempionai bus realiausi kandidatai į formuojamą Lietuvos karate rintinę.

Lietuvos karate čempionate rungėsi sportininkai iš 21 šalies karate klubo. Panevėžyje dėl geriausių šalies sportininkų titulo varžėsi jaunimas nuo 14 metų ir suaugę sportininkai. Norime pasidžiauti, jog suaugusiųjų kumite rungtyse Lietuvos čempionais savo svorio katagorijoje tapo Oku karate akademijos sportininkai.

🏆🥇 Monika Žalytė kumite +61kg
🏆🥇Petras Ąžuolas Kalpokas kumite +75kg

Taip pat, labai džiaugiamės sėkmingu Lauryno Mažeikos startu WKF varžybose, kuriam pritrūko vienos pergalės iki medalių.

Varžybos buvo išties sunkios, mat visi sportininkai kovojo nebe tik dėl medalių ar čempiono titulo, bet dėl galimybės papulti į Lietuvos WKF rinktinę. Tik rinktinės nariai turės galimybę atstovauti Lietuvą šiais metais vykstančiuose istoriniuose karate renginiuose.

Sportininkus ruošė treneris Petras Ąžuolas Kalpokas. Daugiau apie Petro Ąžuolo įspūdžius po varžybų galite rasti čia. Sportininkus palaikė Oku karate akademijos bendruomenė aktyviai sekdama naujienas virtualiai, o Gabija iš suaugusių grupės visus nustebino atvykusi į Panevėžį palaikyti komandą gyvai.

Nori treniruotis su ir pas geriausius? Užsuk į Oku karate akademiją kur auga Lietuvos Olimpinio karate čempionai!

Lietuvos čempionatą organizavo Lietuvos karate fedaracija ir Panavėžio „Alfa” karate klubas.