Oku rudens turnyras 2019

sportas vaikams

Su naujo sezono pradžia ateina ir nauji tikslai ir siekiai. Visada garsiai skelbėme, jog Oku karate akademija ruošia vaikus Olimpinio (WKF) karate varžyboms. Šių metų tikslas dar rimčiau ir stipriau ruoštis nebe tik Shotokan stiliaus varžyboms, bet dalyvauti ir WKF tarptautinėse varžybose. Sportas vaikams labai dažnai asocijuojasi su varžybomis ir medaliais, nors iš tiesų, mums treneriams varžybos yra tik atspirties taškas tolimesniam tobulėjimui ir idėjoms. Būtent tam, kad pasisemti idėjų kur tobulėti, nutarėme 3 kart metuose (rudenį, žiemą ir pavasarį) organizuoti Oku turnyrus. Šiandien vyko pirmasis „Oku rudens turnyras”.

Turnyre dalyviai galėjo varžytis 3 kategorijose: SUMO (skirta tik naujokams ir mažesniesiams akademijos nariams), KATA ir KUMITE. Varžybos vyko pagal WKF taisykles. Už saugiai ir tvarkingai vykusias varžybas esame dėkingi teisėjams: Laurynui (Oku karate akademija) ir „BUDO” karate klubo auklėtiniams Lukui, Agnei ir Matui. Labai džiaugiamės turėdami tokių draugų, kurie ištiesia pagalbos ranką mūsų renginiams. Varžybų sekretoriate darbavosi akademijos sportininkės Gabija ir Kristina.

budo
Varžybų teisėjai iš „BUDO” karate klubo

SUMO rungtyje sulaukėme dalyvių nuo 3 metų! Vaikai parodė kovinę drąsą ir gražias dvikovas, o juk didžiąjai daliai dalyvių tai buvo pirmosios varžybos! Puse šių vaikučių treniruotis Oku karate akademijoje pradėjo prieš mažiau nei mėnesį.

KATA rungtyje dalyviai demonstravo savo įgūdžius ir turėjo puikią treniruotę prieš artėjančias tarpklubines ir tarptautines varžybas. Karatekos turėjo galimybę pasipraktikuoti naujai išmoktas kata ir užtvirtinti jau žinomas.

KUMITE rungtyje kaip visada netrūko azarto, emocijų ir įspūdingų kovų. Nors šioje kategorijoje besivaržantiems kumite nebuvo naujiena, bet daugelis vaikų varžybinės patirties turi shotokan stiliaus kovose. Šios nedidelės klubinės varžybos buvo puiki proga pasipraktikuoti.

Varžybų metu buvo išdalinta 13 komplektų medalių ir apdovanoti šauniausi sportininkai. Labai džiaugiamės visų parodyta pagarba varžovui, bičiulyste ir palaikymu vienas kitam. Tikimės, jog sportas vaikams, taps ne tik medaliais, bet ir gyvenimo būdu. Su nekantrumu laukiame artėjančių varžybų ir linkime sportininkams neužmigti ant laurų, o ir toliau intensyviai ruoštis naujiems iššūkiams!