Oku akademijos pirma bendra treniruotė

Nauja karate akademija Kaune oficialiai atvėrė duris Vasario 3 dieną, ir ta proga labai džiaugiamės, jog pavyko suorganizuoti pirmą visos Oku Karate Akademijos mokinių treniruotę. Dėl šios karate treniruotės atvyko Kaišiadorių miesto mokiniai ir prisijungė prie Kauno grupių. Gausų būrį mokinių atlydėjo ir ne ką mažiau tėvelių.

Supratome, jog nebuvome iki galo pasiruošę vos išvydę, jog batų dėžėje ir prie durų batai jau sunkiai betelpa, o tėvams nepakanka vietų ant palangių ir kėdžių! Bet, OHO, kaip smagu ir galinga buvo tiek Jūsų pamatyti!

karate akademija kaune

Ši treniruotė buvo pritaikyta linksmai ir lengvai pajudėti, jog dalyvauti galėtų įvairaus amžiaus ir fizinio pasiruošimo dalyviai. Juk pagrindinis tikslas ir buvo – pabūti, susitikti ir susipažinti mokiniams iš skirtingų grupių.

karate burelis vaikams

Nežinome ar neapsikentęs sėdimų vietų trūkumo ar vedinas smalsumo, prie treniruotės prisijungė ir vienas iš tėvelių! Sveikiname už drąsą ir norą dalyvauti, tikimės neatbaidėme ir sulauksime ir kitose treniruotėse, lai būna tai kitiems tėveliams įkvepiantis pavyzdys!

sportas visiems

Karate treniruotės metu sulaukėme ir puikaus svečio – Mariaus Žičiaus, kuris stengėsi įamžinti treniruotę bei kiekvieną dalyvavusį. Marius begalo užimtas žmogus su milijonu veiklų, nebijantis improvizuoti ir laisvu laiku vaduojantis net patį Karbauskį (Dviračio žiniose įsikūnija į šį personažą)! Negana to, jis dirba mokytoju “Herojus” mokykloje! Bet visų svarbiausia yra atsidavęs tėtis! Esame lengvai šokiruoti, jog tarp visų šių veiklų ir darbų Marius rado laiko atvykti pas mus sekmadienį ir padovanoti mums tokią gerą nuotaiką. Esame jam begalo dėkingi už paramą mūsų akademijai!

karate kaunas

Esame dar labai jauna, bet jau labai galinga savo bendruomene Oku karate akademija. Tikimės su Jūsų visų pagalba augti ir toliau, o mes tuo tarpu įsipareigojame pasirūpinti batų dėžėmis, jog kitą kartą atvykus tilptų visų Jūsų batai!

Kelios akimirkos iš treniruotės 🙂

Parašykite komentarą