Oku Anime Night – Ni

Oku anime night pirmas dublis

Anime ir jų peržiūros, jau galbūt kultiniu tapęs reiškinys Oku narių ir prijaučiančių rate, dabar tapo dar atviresnis ir didesnis renginys po Oku anime night pavadinimu. Taigi Oku anime night Ni (antras) dublis ir ką šį kartą žiūrėjome.

Kas dar nenutuokia apie ką kalbama –  jau kelis metus karts nuo karto organizuojame vakarinius – naktinius pasisėdėjimus, kuriuose dominuoja anime žiūrėjimas, lengvos diskusijos, draugystė, stalo žaidimai ir keisto (dažniausiai labai sveiko ir karate galių suteikiančio) maisto pasirinkimai. Čia susirenka ne vien praktikuojantys karate, tad tai yra puiki erdvė smagiai praleisti vakarą su smagia kompanija.

Oku anime vakaras prasideda

Kaip ir praėjusį kartą viskas vyko Oku karate akademijos salėje Kaune, kur aplinka buvo šiek tiek pasikeitusi. Dalyvius pasitiko tamsa ir ant sienos šviečiantys vaizdai. Turėjome progą išvysti net du kritikų teigiamai vertintus ir pripažintus anime. Tam, jog peržiūros būtų dar smagesnės pasitelkemė projektoriaus galias ir mėgavomės tikra „kino teatro” patirtimi anime žiūrėdami per didelį ekraną.

Dragon Ball Super: Broly

Dragon Ball anime yra tikriausiai vienas garsiausių anime kūrinių. Tai fantastinis kovos menų kūrinys, kuris užkariavo pasaulį ir tai lengva įrodyti skaičiais, nes jie tikrai įspūdingi: 806 serialų epizodai ir 23 filmai. Kaip ir visuomet su Dragon Ball serija, veiksmas vyksta plačioje galaktikoje, kurioje ryškų vaidmenį vykdo Sajanų rasė. Šį kartą žiūrėjome naujausią serijos filmą, kuris tarp kitko uždirbo daugiausiai pinigų. Filmas bando iš naujo perpasakoti Broly sajano istoriją. Scenarijus, išlieka tikras savo serijos žanrui, nėra sudėtingas, konflikto priešistorė, treniruotės, konfliktas, kovos scenos ir atomazga. Dėl būtent tokios paprastos struktūros, besaikio treniravimosi siekiant savo tikslo, lengvo humoro jausmo ir įdomių, gražiai atrodančių kovos scenų Dragon Ball ir yra mėgstamas fanų, šis filmas būtent tai ir pateikia.

Psycho-pass

Psycho pass yra anime skirtas šiek tiek rimtesniems žiūrovams. Tai mokslinės fantastikos kūrinys, kuris žvelgia į įsivaizduojamą pasaulio ateitį, kurioje vyrauja chaosas ir kokius būdus žmonija sukuria, jog jį valdyti. Didžioji dalis veiksmo yra susijusi su konkrečiu būdu valdyti chaosą – Sibyl sistema, kuri yra įstatymas ateities Japonijos valstybėje. Ši sistema matuoja žmonių psycho pass’ą, kuris nurodo ar žmogus šiuo metu yra pavojingas visuomenei. Jei jis yra pavojingas, gali būti pasodintas į kalėjimą kaip latentinis nusikaltėlis arba likviduotas jei grėsmė labai didelė. Šis anime sprendžia dilemą, o kas jeigu sistema klysta arba kas jeigu sistemą galima apgauti? Filme istoriją seka detektyvė Akane Tsunemori, kuri vyksta į Kiniją, kurioje šiuo metu vyksta karas dėl valdžios. Japonija suteikė galimybę Kinijos valdžiai naudotis Sibyl sistema. Nors Akane atvyksta sugauti Japonijos nusikaltėlį, greitai yra įveliama į politikos peripetijas ir Sibyl sistemos silpnąsias puses, taip istorija rutuliojasi iki plataus visos šalies mąsto.

Po filmų, pasidalinę įspūdžiais dar ilgai nenorėjome palikti akademijos. Smagu ir gera ne tik treniruočių metu pamatyti bičiulius bei turėti laisvo laiko pabendrauti. Tokie renginiai buria bendruomenę ir skatina bendrauti net ir uždarius Oku karate akademijos duris. Oku anime night pavyko ir dar tikrai grįš, tad lauksime visų, kas neapsilankė, trečiame dublyje!