Oku anime night pirmas dublis

Oku anime night pirmas dublis

Anime ir jų peržiūros, jau galbūt kultiniu tapęs reiškinys Oku narių ir prijaučiančių rate, dabar tapo dar atviresnis ir didesnis renginys po Oku anime night pavadinimu. Taigi Oku anime night pirmas dublis ir ką per šį renginį veikėme.

Kas dar nenutuokia apie ką kalbama –  jau kelis metus karts nuo karto organizuojame vakarinius-naktinius pasisėdėjimus, kuriuose dominuoja anime žiūrėjimas, lengvos diskusijos, draugystė, stalo žaidimai ir keisto (dažniausiai labai sveiko ir karate galių suteikiančio) maisto pasirinkimai. Čia susirenka ne vien praktikuojantys karate, tad tai yra puiki erdvė smagiai praleisti vakarą su smagia kompanija.

Šį kartą viskas vyko Oku karate akademijos salėje Kaune, kur aplinka buvo šiek tiek pasikeitusi. Dalyvius pasitiko tamsa ir ant sienos šviečiantys vaizdai. Turėjome progą išvysti net du kritikų teigiamai vertintus ir pripažintus anime. Šį kart renginys buvo didesnis, tad pasirūpinome ir įranga, galėjome sukritę ant žemės mėgautis vaizdu per didelš ekraną ir džiaugtis stereo garsu.

Sword of the stranger

Pirmas – “Sword of the stranger” (Nepažįstamojo kardas). Penkioliktą amžių Japonijoje vaizduojantis veiksmo filmas, kuris pilnas nuostabių kovos scenų ir dėl to liaupsinamas kritikų bei samurajų megėjų. Daugiau apie filmą išduosime tik tiek, kad ir mums jis patiko.

Akira

Antras – “Akira”. Vienas visų laikų įtakingiausių anime. 1988 metais sukurtas šedevras, buvo vienas iš pirmųjų išpopuliarinusių postapokaliptinį fantastikos ir cyberpunk žanrą. Dar labiau įspūdinga pasidaro, jog visas filmas buvo pieštas ranka ir tai net daugiau nei po 30 metų vis dar atrodo įspūdingai. Veiksmas vyksta 2019 po apokalipsės atkurtame Tokijuje, vyksta revoliucija, siaučia baikerių gaujos, o super galių įgaunantys žmonės tikrai tvarkos atkūrimui nepadeda. Neišduodami per daug apie istoriją, pasakysime, jog mus pabaiga šokiravo.

Po filmų, pasidalinę įspūdžiais dar ilgai nenorėjome palikti akademijos. Smagu ir gera ne tik treniruočių metu pamatyti bičiulius bei turėti laisvo laiko pabendrauti. Tokie renginiai buria bendruomenę ir skatina bendrauti net ir uždarius Oku karate akademijos duris. Oku anime night pirmas dublis pavyko ir dar tikrai grįš, tad lauksime visų, kas neapsilankė, antrajame dublyje!