XX BALTIC STATES OPEN KARATE CHAMPIONSHIPS

karate čempionatas

Sausio 18 dieną Oku akademijos sportininkai ir treneris išmėgino savo jėgas XX Baltic states karate championship turnyre. Šiame turnyre varžėsi daugiau nei 500 sportininkų iš 5 valstybių (Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos). Tai didžiausias ir konkurencingiausias WKF karate čempionatas Lietuvoje. Nors, šiame turnyre mūsų jauniausiems sportininkams kiek pritrūko sėkmės iki galimybės užlipti ant apdovanojimų pakylos, vis tik grįžome su 3 medaliais ir pasisėmę patirties!

Mūsų nugalėtojai:

🥉 Gerda Petrauskaitė kumite U14 -42kg
🥉 Petras Ąžuolas Kalpokas kumite +75kg

🏆🥇Petras Ąžuolas Kalpokas kumite Open

Šis čempionatas buvo puiki proga mokytis, nes priešininkai susirinko tikrai aukšto lygio. Džiaugiamės, kad vaikai turėjo stiprius priešininkus. Geras priešininkas yra stiprus motyvavimo šaltinis judėti į priekį, dabar vaikai žino ko jiems reikia siekti, kad būtų stipresni. Šiame čempionate net 8 kartus mūsų sportininkai buvo per vieną kovą nuo medalių, o tai reiškia, jog jiems viso labo pritrūko patirties ir drąsos tarptautinėse varžybose.

Džiaugiamės, jog vaikai čempionato metu išliko vieningi ir palaikė savo bičiulius bei kitus Lietuvos atstovus, nepasaint to, jog jie atstovavo kitus klubus. Pastebime, jog atsiperka mūsų pastangos ugdyti karate bendruomenę, kuri neapsiriboja akademijos sienomis. Siekiame ugdyti skirtingų klubų ir mokyklų draugystę, nes tik dalinantis gerąją patirtimi galime užauginti geriausius sportininkus Lietuvai.

Baltic states karate čempionatas mus pasitiko su krūva iššūkių, tačiau namo keliaujame su pakiliomis nuotaikomis ir motyvuoti tobulėti toliau!