Pradėti, niekada nevėlu: Mūsų vyresnieji nindzės vėl varžybose!

Master cup

Kovo 7 dieną vėl vykome į varžybas. Tik šį kartą mūsų laukė nauja kryptis – Širvintos ir Master cup 2020. Čia iš visos Lietuvos susirinko sportininkai, kurie prie karate prisijungė jau vyresniame amžiuje arba vyresnieji karatekos sportuojantys ne vieną dešimtmetį. Viso varžybose dalyvavo sportininkų net iš 8 shotokan karate klubų. Varžybų organizatorius Lietuvos Shotokan karate klubų federacija.

Master Cup – tai įvairaus amžiaus karatė entuziastus vienijantis turnyras. Jo tikslas – perteikti meistrų patirtį jauniesiems sportininkams ir būsimiems teisėjams bei treneriams, skatinti vyresnio amžiaus žmones dalyvauti sportinėse varžybose, palaikyti ilgaamžiškumą sporte, didinti įvairių amžiaus grupių įsitraukimą į karatė bendruomenės veiklą. Džiaugiamės, jog antrus metus iš eilės Oku karate akademija deleguoja savo sportininkus. Kurie ne tik rodo savo įdėtą darbą, pasiruošimą, bet ir drąsa išbandant save. Šių metų rezultatai:

KATA
🥈Gabija Tamošiūnaitė
🥉Dainora Bučytė

KUMITE
🏆🥇Algirdas Česnauskas
🥈Marius Dumbliauskas

Džiugu, jog jie nevien pasislėpę vakarais sportuoja salėje, bet ir išdrįsta parodyti savo įgūdžius varžybų aplinkoje. Svarbiausia ne medaliai, o galimybės tobulėti ir mokytis.

Didelis ačiū, Oku vyresniesiems Monika Žalytė ir Laurynas Mažeika, kurie teisėjavo varžybose ir turėjo galimybę palaikyti mūsų mažiau patyrusius sportininkus. Tuo pačiu patys mokydamiesi iš vyresniųjų kolegų turinčių dar didesnės teisėjavimo patirties. Džiaugiamės, jog būdami tokie jauni jau galime pasigirti turėdami du pripažintus teisėjus, kurie reguliariai darbuojasi federacijos varžybose.

Tikimės, jog Lietuvos Shotokan Karatė Klubų Federacija organizuojamas renginys skatins ir toliau prie karate pasaulio jungtis ne tik vaikus, bet ir suaugusius!