Pradėti, niekada nevėlu! Arba istorija, kur galima tapti nindze?

karate suaugusiems

Šiuo metu Oku Karate Akademijoje treniruojasi virš 60 mokinių. Kurių tarpe, vėliausiu įmanomu laiku, kad spėtų po darbų, pluša mūsų suaugusieji. Jie dažnai nepastebimi, gal todėl jog salę palieka jau su tamsa, o gal todėl, kad ilgos treniruotės padėjo išugdyti nindzių talentus? O gal todėl, kad šiek tiek drovūs? Juk išties nėra lengva jau suaugus pasinerti į naują nepažystamą veiklą! Karate suaugusiems laužo visus standartus!

Kaip šių naktinių nindzių mokytojai – labai jais didžiuojamės, tad vis skatinam savo talentus parodyti ir kitiems. Skatinam daryti, klysti ir mokytis. Mokytis daug ir mokytis visur kur įmanoma. Todėl šiemet nutarėme sudalyvauti Master cup 2019 Kaune vykusiose varžybose, kurios skirtos vyresniesiems karatekoms, kurie sportuoti pradėjo jau brandžiame amžiuje, bet vis dar nori tobulėti ir varžytis.

Mūsų Akademiją atstovavo 4 drąsiausieji. Labai džiaugiamės, jog pirmos varžybos sportininkų neišgasdino, o atvirkščiai – po varžybų išvyko tik labiau matyvuoti ir norintys varžytis. Nors į šias varžybas važiavome mokytis ir pasitikrinti, be tikslų siekti medalių, juos parsivežėme net 4! Mūsų šaunuoliai:

🥈 vieta kata Gabija Tamošiūnaitė

🥉 vieta kata Kristina Mirzoyan

🥉 vieta kata Daumantas Mykolaitis

🥈 vieta kumite Arnas Jurkevičius

Šie sportininkai yra puikus įrodymas, jog pradėti sportuoti karate yra niekada ne vėlu, tad jei dar dvejojate, dvejones į šoną ir kviečiame prisijungti prie mūsų naktinių nindzių į karate suaugusiems treniruotes!