Lietuvos shotakan karate klubų čempionatas 2019

Lietuvos čempionas

Oku karate akademija Lapkričio 17 dieną dalyvavo Lietuvos shotokan karate klubų čempionate. Kur 11 akademijos sportininkų rungėsi su geriausiais šalies karatekomis. Kova buvo išties sunki, bet džiaugiamės puikiais mokinių rezultatais, drąsa ir pirmais startais Lietuvos čempionate. Savo sąskaitoje Oku iškovojo 8 medalius (1 aukso, 2 sidabro, 5 bronzos). Mūsų treneris Petras Ąžuolas – Lietuvos čempionas shotokan karate stiliuje.

Pirmieji startavo suaugusieji. Mūsų akademiją atstovavo Petras Ąžuolas Kalpokas ir Laurynas Mažeika. Laurynas pirmoje kovoje turėjo pripažinti daugkartinio Lietuvos čempiono Tomo Žilinsko pranašumą, kuris čempionate užėmė trečiąją vietą. Petras nugalėjęs du varžovus išėjo į finalą kur susitiko su Karoliu Čiutra. Įnirtingoje kovoje treneris Petras apgynė Lietuvos čempiono titulą ir į namus parsivežė aukso medalį. Lietuvos čempionas shotokan stiliaus varžybose, treneris Petras tapo jau antrus metus iš eilės.

Po pietų pertraukos startavo vaikų rungtys, kur kata ir kumite rungtyse rungėsi jaunieji akademijos karatekos. Džiaugiamės sunkiai iškovotais sportininkų medaliais (kai kuriose kategorijose buvo virš 20  dalyvių!). Mūsų prizininkai:

KATA
🥉Tadas Sokas
🥉Vingaudas Nolius

KUMITE
🥈Diana Mincaitė
🥈Gerda Petrauskaitė
🥉Tadas Sokas
🥉Ugnius Baniūnas
🥉Kajus Varankinas

Nors iškovoti prizines vietas pritrūko truputėlio sėkmės ir užtikrintumo, vistiek labai džiaugiamės ir didžiuojamės Pauliaus Krasnausko, Einoro Jurkevičiaus, Dominyko Čiūtos, Adomo Valatkos pasirodymu varžybose. Varžybos buvo išties labai konkurencingos, tad svarbiau už medalius yra įgyta patirtis ir žinios.

Sveikiname visus sportininkus ir trenerį su puikiais rezultatais ir parodytomis gražiomis, garbingomis kovomis!