Nordic championships karate 2019

svarbi pergalė

Šį savaitgalį mūsų treneris Petras Ąžuolas Kalpokas drauge su 🇱🇹🥋Lietuvos WKF karate rinktine gynė Lietuvos vardą Šiaurės šalių čempionate. Norime pasidžiaugti, jog varžybos buvo išties sėkmingos mūsų treneriui, kuriam ši svarbi pergalė atnešė sidabro medalį. Smagu, jog šįkart net keli lietuviai lipo ant apdovanojimų pakylų.

Nordic championships karate 2019 sukvietė dalyvius iš 8 valstybių (246 sportininkai). Kiekviena valstybė galėjo deleguoti ne daugiau kaip du geriausius šalies sportininkus vienai kategorijai. Į čempionatą buvo deleguojami tik Lietuvos WKF karate rinktinės nariai, kurie savo vietą rintinėje užsitikrino pergalėmis čempionatuose ir rinktinės stovykloje.

Šiame prestižiniame renginyje mūsų treneris Petras Ąžuolas Kalpokas pasirodė puikiai nugalėjęs švedą ir suomį. Finalinė kova su Danijos atstovu išties buvo įnirtinga ir baigėsi lygiosiomis, tačiau susumavus buvusių kovų rezultatus danui puvo skirta pergalė, o Petras į Lietuvą parveža sidabro medalį. Nors jaučiamas šioks toks kartėlis, jog nuo aukso mūsų sportininką skyrė vos vienas taškas, tačiau tai tik dar didesnis stimulas kitą met pasirodyti dar geriau.

Šių metų Lietuvos rinktinė ir rezultatai:

🥋Jaunimas:

🥉Gvidas Dišlė (-70kg)
Kamilė Ščiukaitė (+54kg)
Benediktas Kučinskas kata

🥋Suaugę:

🥈Petras Ąžuolas Kalpokas (+84kg)
🥉Dovydas Žymantas kata
🥉 Nomeda Tvaskaitė (+68kg)
Tomas Balčius (-67kg)
Gabrielė Marozaitė (-55kg)
Eglė Duobaitė (-55kg) ir kata

Sveikiname visus sportininkus puikiai pasirodžius ir linkime sėkmės toliau garsinant Lietuvą 🇱🇹Puikus pasirodymas ir svarbi pergalė mums visiems!