Mūsų treneris Lietuvos čempionas 2019

karate treniruotės

Šių metų Vasario 17 dieną, Panevėžyje vyko Lietuvos Shotokan ir WKF karate čempionatai. Nors jie vyko po tuo pačiu stogu, bet tai buvo du atskiri čempionatai kuriuose varžėsi skirtingų stilių ir klubų atstovai. Norime pasidžiaugti, jog Petras tapo Shotokan karate čempionas Lietuvoje.

Šiame renginyje mūsų klubą atstovavo treneris Petras Ąžuolas Kalpokas bei jo mokinė Monika Žalytė. Abu dalyviai dalyvavo tiek Shotokan tiek WKF varžybose. Nors Petro ir Monikos kovos menų pagrindai sudėti būtent remiantis Shotokan stiliumi, jie jau kuris laikas savo sportinį interesą nukreipę ir link Olimpinio WKF stiliaus.

Lietuvos karate čempionas

Varžybose pirma startavo Monika, kuri rungėsi kumite rungtyje +68kg svorio kategorijoje. Čia reikšmingų pergalių iškovoti Monikai nepavyko ir ji užėmė ketvirtą vietą.

Nesusidarius reikiamai svorio kategorijai Petro kategorija buvo sujungta su lengvesne kategorija, tad Petras turėjo dalyvauti +75kg (nors yprastai dalyvauja +84kg kategorijoje). Petras be didelių keblumų iškovojo vietą finale, kur deja, bet paskutinėmis kovos sekundėmis pralaimėjo priešininkui 1 tašku. Po šios kovos Petras užėmė antrają vietą.

Shotokan varžybos Monikai buvo kur kas sėkmingesnės. Užtikrintai laimėjusi lemiamą kovą pateko į finalą, kuriame nusileido stipriai varžovei ir užėmė antrają vietą.

oku karate akademija

Petras, taip pat, užtikrintai iškovojo teisę grumtis finale, kur susitiko su senu bičiuliu Dovydu Valioniu ir laimėjo kovą. Taip užsitarnaudamas Lietuvos Shotokan karate čempiono titulą!

karate treniruotės

Džiaugiamės savo sportininkais ir treneriu kuris tapo karate čempionas! Tikimės, jog ir toliau jie nepaliaus garsinti mūsų akademijos!