Latvia Open 2019

pergalės užsienyje

Lapkričio 9 dieną treneris Petras Ąžuolas ir dvi jaunosios Oku karate akakdemijos mokinės išvyko ginti Lietuvos garbės, viename didžiausių turnyrų pabaltijo regione. Mūsų sportininkai 🥋 šį savaitgalį praleido Latvijoje 🇱🇻. Latvia Open varžybos suvienijo 900 sportininkų iš įvairių šalių (virš 50 klubų) išbandyti jėgas dviejų dienų renginyje. Tad mūsų pergalės užsienyje įgauna vis didesnį ir ambicingesnį mąstą.

Šeštadienį startavo mūsų treneris Petras Ąžuolas Kalpokas. Po sunkių kovų treneriui pavyko iškovoti trečiąją vietą ir į Lietuvą parvežė bronzos medalį 🥉💪🥋! Tuo tarpu jaunosios sportininkės stebėjo ir mėgavosi suaugusiųjų pasirodymais. Tikimės, jog galimybė stebėti tokio lygio varžybas, tik dar labiau motyvuos ir paskatins dirbti dar kruopščiau.

Sekmadienį jėgas išbandė mūsų dvi karatekos Gerda ir Diana, kurioms tai buvo pirmos tokio aukšto lygio varžybos. Merginos išbandė savo jėgas kumite kovose, bet šį kartą iki medalių pritrūko užtikrintumo ir patirties. Mūsų sportininkai žino, jog pergalės susideda iš tūkstančių pralaimėjimų. Mokomės iš pralaimėjimų ir judame pirmyn. Karatekos gyvenimas yra ne apie medalius varžybose, o nuodugnus darbas, disciplina ir tūkstančiai valandų praktikuojantis.

Sveikiname sportininkus ir trenerį su dar vienomis varžybomis bei žingsiu tobulėjimo link🍀🏆! Svarbu, jog pasisemtą patirtį treneris ir sportininkai parvežą bičiuliams į Lietuvą, o kitąmet tikimės, jog dalyvaus jau nebe 3, o bent 10 Oku mokinių. Pergalės užsienyje garsina ne tik mūsų Oku karate akademiją, bet ir Lietuvą!