Kalėdinis karate turnyras 2019

karate turnyras

Paskutinės 2019 metų varžybos 🥋💪 Kalėdinis karate turnyras. Neslėpsim, jau tikrai pastebime, kad net ir mūsų vaikai kurie varomi TURBOULTRASUPERDURACEL baterijomis⚡️ baigia išsikrauti. Labai intensyvus varžybų sezonas su daug laimėjimų, daug pralaimėjimų. Svarbiausia, jog visada visi po jų išvykdavo išmokę kažko naujo ir užsigrūdinę. Šis kartas neišimtis, mūsų jaunieji ąžuoliukai sukaupę likusias jėgas puikiai pasirodė 🎅 Kalėdiniame turnyre ir savo Kalėdų eglutes 🎄 galės papuošti šiais medaliais:

Kihon:
🥉 Ąžuolas Dovydaitis
Kata:
🥈 Gerda Petrauskaitė
🥉 Brigita Baniūnaitė
🥉 Vingaudas Nolius
Kumite:
🏆🥇Kristupas Čialka
🏆🥇Gerda Petrauskaitė
🥈Kajus Varankinas
🥈Brigita Baniūnaitė
🥉Adomas Valatka

Varžybose taip pat buvo apsilankęs ir svečias iš šaltųjų kraštų, kuris visiems dalyvavusiems sportininkams atnešė saldžių dovanų. Su šiuo apsilankymų Kalėdų senelis priminė, jog iki švenčių jau visai netoli, tad ne tik ant tatamio vaikai turi elgtis pavyzdingai, bet ir namuose. Palinkėjęs gražių kovų – išskubėjo toliau ruoštis artėjančioms šventėms.

Džiaugiamės, jog eilinį kartą Oku karate akademija išsiskiria kaip labai stipriai vieni kitus palaikanti bendruomenė, nes nors ir vaikai kovoja po vieną, jie visada žino, jog už jų nugaros stovi armija palaikančių Oku’iečių.

Sveikiname sportininkus ir tikimės, jog šis Kalėdinis karate turnyras užmotyvuos, o tos TURBOULTRASUPERDURACEL baterijos dar neišsikraus ir padės jiems puikiai išlaikyti karate egaminus ateinantį šeštadienį. Na, o po jų – atostogos🎄🎅🎆!