Respublikiniai karate diržų egzaminai 2019

Respublikiniai karate diržų egzaminai 2019

Paskutinis gegužės savaitgalis Oku karate akademijos mokiniams buvo išties darbingas ir produktyvus, per kurį vyko Respublikiniai karate diržų egzaminai 2019. Kaip ir kasmet mokslo metų pabaigoje mokiniai turi progą būti įvertinti už savo darbą ir įdėtas pastangas mokantis karate kovos meno. Šiemet 50 akademijos mokinių siekė įgyti aukštesnį karate diržą.

Egzaminus organizavo ir karatekas vertino Lietuvos Shotokan karate klubų federacijos instruktoriai. Labai džiaugiamės, jog visi mokiniai egzaminatorių buvo įvertinti puikiai ir išlaikė egzaminus.

Respublikiniai karate diržų egzaminai 2019. Rezultatai:

11 KYU išlaikė: Ąžuolas D., Kristupas Č., Kajus K., Benas B., Simas B., Elzė K.

10 KYU išlaikė: Paulius K., Matas B., Ignas L., Matas K., Pijus V., Jūratė M., Danielius J., Ugnius B., Domantas Ž., Adomas M., Helijus B., Barbora S., Ugnius K., Elada K., Saulius J., Rusnė T.

9′ KYU išlaikė: Kipras L., Adomas V., Tadas S., Saulė G., Barbora P., Nedas R.

9 KYU išlaikė: Diana M., Nikita M., Vingaudas N., Dominykas Č., Justinas L., Domantas J., Akvilina Š., Einoras J., Kajus V., Marius D.

8′ KYU išlaikė: Gerda P., Rokas D., Brigita B., Justinas R.

8 KYU išlaikė: Gabija T., Paulius G., Emilis M., Simonas S.

7 KYU išlaikė: Elisabeth W.

6 KYU išlaikė: Kristina M., Daumantas M.

1 KYU išlaikė: Monika Ž.

Kas toliau? Oku Taurė 2019

Sveikiname šauniai pasirodžiusius mokinius bei trenerį Petrą Ąžuolą Kalpoką su išlaikytais egzaminais! Oficialus egzaminų diplomų ir diržų teikimas vyks per Oku karate akademijos sezono uždarymą bei Oku Taurės varžybas. Laukiame visų atvykstant (daugiau apie renginį) su puikia nuotaika ir šeimos nariais.

Džiaugiamės, jog būdami jaunas karate klubas, gebame paruošti aukšto meistriškumo sportininkus kurie yra puikiai vertinami ir kvalifikuotų egzaminatorių. Nors mus išties džiugina rezultatai, bet dar labiau glosto širdį matant vaikų ir suaugusių kelionę link tikslo. Treneris visada atsimena tuos pirmus nedrąsius žingsnius į salę ir gali palyginti kaip mokinys pasikeitė ir sutvirtėjo. Respublikiniai karate diržų egzaminai 2019 – puikus atsvaros taškas matyti progresą. Tad savo mokiniams linkime ir toliau tobulėti, augti ir siekti aukštumų KARTU!

Parašykite komentarą