Žiemos sezono karate egzaminai 2019

karate egzaminai

Gruodžio mėnesį vyko Shotokan karate egzaminai. Pirmieji savo meistriškumą demonstravo jaunesnieji diržai. Regioninio egzamino Kaune metu savo jėgas išbandė 58 akademijos sportininkai. Džiaugiamės galėdami pasveikinti visus juos puikiai išlaikiusius egzaminus. Na, o po savaitės Utenoje du mūsų sportininkai dalyvavo respublikiniuose egzaminuose ir kata/kumite seminaruose. Džiaugiamės savo mokiniais, kurie kaip visada nuoširdžiai mėgavosi karate ir buvimu kartu. Šių metų egzaminus laikė:

12 kyu

Armandas B., Arijus K., Sofija O., Tomas S., Danielis V., Kristupas K., Naglis A.

11 kyu

Rokas P., Fausta J., Vakaris D., Armani N., Nojus Š.

10 kyu

Kajus K., Elzė K., Ąžuolas D., Rapolas K.

9′ kyu

Ignas L., Andajus G., Kristupas Č., Adriana N., Ugnius B., Matas K., Jūratė M., Benas B., Adomas A., Paulius K., Vytautas R., Brigita D., Elada K., Matas B., Rusnė T.

9 kyu

Dainora B., Kamilė M., Saulė G., Petras Š., Adomas V., Nedas R., Tadas S.

8′ kyu

Dominykas Č., Vingaudas N., Emilija Z., Diana M., Einoras J., Kajus V., Nikita M., Akvilina Š.

8 kyu

Gerda P., Brigita B., Justinas L., Domantas J., Marius D., Rokas D.

7′ kyu

Paulius G., Emilis M.

7 kyu

Gabija T., Simonas S.

6 kyu

Deimantas Ž.

Sveikiname sportininkus ir tėvelius. Jaunieji karatekos šį naują etapą įveikė puikiai ne tik savo kruopštaus pasiruošimo, susikaupimo, bet ir nuoširdaus tėvelių ir kitų šeimos narių palaikymo dėka. Išlaikyti karate egzaminai ne tik parodė jų meistriškumą, bet ir tvirtą valią ir ryžtą nepasiduoti. Didelis ačiū treneriui Petrui puikiai paruošus vaikus. Na, o po egzaminų visų laukia diržų teikimo ceremonija ir Kalėdinė šventė!