XXV Baltijos šalių Shotokan karate čempionatas

Shotokan karate čempionatas

Kovo 9 dieną Panevėžyje jau dvidešimt penktą kartą vyko Baltijos šalių Shotokan karate čempionatas. Panevėžio „Cido“ arenoje rinkosi sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos, kurie bandė išsiaiškinti geriausius savo grupės karatekas. Varžybose dalyvavo virš 150 dalyvių. Oku karate akademija delegavo du teisėjus Monika Žalytę ir Lauryną Mažeiką, kurie prisidėti prie šio renginio organizavimo.

Savo meistriškumą kata ir kumite rungtyse demonstravo 6 sportininkai iš Oku karate akademijos. Džiaugiamės galėdami pasidalinti puikiais rezultatais.

Netikėtai visiems dalyviams Panevėžio „Cido” arenoje buvo pradėta evakuacija. Pasirodo, varžybų metu kaito ne tik tatamis, bet ir virtuvė, kurioje įvyko gaisras. Griebę savo daiktus skubėjome į lauką. Vaikai ir suaugę išsigando, pasimiršo varžybos, teko gerokai palaukti, kol sugrįšti į areną tapo saugu. Labai džiaugiamės, jog šis chaosas nepaveikė sportininkų rezultatų ir tolimesnėse varžybose jie pasirodė puikiai.

Kata rungtyje geriausiai pasirodė Diana Mincaitė ir Kajus Varankinas kurie į Kauną parvežė bronzos medalius iškovoję trečiasias vietas. Puikią techniką ir ryžtą kata rungtyje taip pat parodė Gerda Petrauskaitė, Kipras Leskauskas ir Ula Zizaitė, tačiau šį kartą iškovoti medalių nepavyko.

Kumite rungtis buvo kiek palankesnė mūsų akademijos sportininkams – iškovoti 4 medaliai. Geriausiai pasirodė Kipras Leskauskas iškovojęs antrąją vietą bei trečiosios vietos nugalėtojais tapo Kajus Varankinas, Danielius Juraška ir Ula Zizaitė. Džiaugiamės ir sportininkėmis kurioms iki medalių pritrūko „vos vos” už parodytą kovinę dvasią ir garbingą kovą – Diana Mincaite ir Gerda Petrauskaite.

Didžiuojamės mokinių parodytomis garbingomis kovomis, technika ir puikia sportine dvasia. Tikimės ir toliau siekti pergalių drauge, o sekantis Shotokan karate čempionatas atneš dar daugiau apdovanojimų!

Shotokan karate čempionatas