Tallinn Bulldog 2019 varžybos

karate treniruotės

Šių metų Kovo 2 dieną, Estijoje Taline vyko kasmetinis Olimpinio karate (WKF) turnyras. Šiame turnyre varžėsi sportininkai iš 7 valstybių. Sportininkų tarpe dalyvavo ir nemažai dalyvių iš Lietuvos kurie pademonstravo aukštą karate lygį Lietuvoje. Džiaugiamės mūsų akademijos sportininkais Monika Ir Petru Ąžuolu kurie atstovavo Lietuvą ir karate Kaišiadoryse ir Kaune, namo grįžo ne tuščiomis.

Savo svorio kategorijoje (+68kg) Monika Žalytė užėmė 2 vietą, finale nusileidusi varžovei iš Estijos. Petras Ąžuolas Kalpokas savo svorio kategorijoje (+84kg) pirmoje kovoje patyręs traumą (varžovui nekontroliuojant kojos smūgio buvo sulaužyta nosis) nepasidavė ir toliau kovodamas iškovojo 3 vietą ir bronzos medalį. Vėliau nepaisant traumos ir toliau tesė kovas, kur pademonstravo stiprią valią ir vidinę kontrolę.

Puikiai pasirodę savo rungtyse toliau sportininkai varžėsi ir prestižinėje Open svorio kategorijoje. Džiaugiamės, jog Petrui sulaužyta nosis nesutrukdė įveikti priešininkus ir patekti į finalą. Deja tiek Petrui tiek Monikai finaluose šiek tiek pritrūko sėkmės ir nusileidę varžovams iškovojo antrąsias vietas. Abu sportininkai grįžo su sidabro medaliais bei piniginiais prizais.

Tarptautiniai turnyrai yra puiki proga patikrinti savo fizines galimybes ir tobulėjimą. Tokios varžybos padeda efektyviau ruoštis svarbiausiems čempionatams, apgalvoti kovų strategijas, susitikti varžovus. Tai puiki patirtis sportinkams, bet dar įdomesnė treneriui. Varžybų metu galima apgalvoti naujas treniravimo sistemas, pastebėti kur link juda karate treniravimo technikos, kaip dirba kiti treneriai. Ir be abejonės visa tai pritaikyti treniruojant vaikus.

Labai džiaugiamės puikiais sportininkų pasiekimais aukšto lygio tarptautiniame turnyre ir keliant karate lygį Kaune ir visoje Lietuvoje!