Tik su drąsa prasideda draugystė

karate kaune

Ar pastebėjote kaip lengvai vaikai užmezga draugystę? Kas kart naujam vaikui atėjus į salę matome tą nedrasų žvilgsnį ieškantį draugiškų akių. Ir kaskart tai užtrunka vos kelias sekundes, labai greitai pamatomas mėgstamas herojus ant marškinėlių ar vaikas pakviečiamas žaisti gaudynių. Taip paprastai ir greitai. Deja, bet suaugus tai daryti darosi sunkiau.

Kuris laikas Oku karate akademija taip pat ieškojo draugų. Viešai paskelbėme, jog ieškome kolegų kurie dirbtų Oku karate akademijos patalpose Kaune. Žinome nemažai trenerių, bet buvo nedrąsu kviesti ir siūlyti. Kol galiausiai išdrįsome susisiekti su viena jogos trenere, kurią deja, bet pažinojome tik iš socialinės medijos. Ir ji atsiliepė! Kas buvo be galo netikėta ir smagu. Panašu, jog požiūris į sveikatą ir sportą puikiai sutapo. Todėl norime Jums pristatyti mūsų naują draugę Gilija Bernotienę ir jos Gilijoga kolektyvą.

Gilija yra baigusi kineziterapijos bakalaurą ir vėliau tesė magistro studijas reabilitacijos programoje. Nuoseklus domėjimasis žmogaus kūnu ir jo fizine sveikata paskatino ir toliau gilintis kaip joga gali prisidėti prie žmogaus sveikatos. Šiuo metu Gilija siekia įgyti Biomedicinos mokslų daktaro laipsnį, gilindamasi į jogos privalumus siekiant fizinės gerovės. Gilija jogą praktikuoja nuo 2005, o moko nuo 2008 metų. Veda terapines ir intensyvias jogos treniruotes, šios treniruotės priverčia pajudėti, tai nėra klasikinė joga, tai mankšta jogos pratimų pagrindu. Mankštos metu pratimai pritaikomi individualiai pagal kiekvieno poreikius.

Būtent Gilijos pozityvumas, požiūris į žmogaus kūną ir fizinę sveikatą, paskatino mus susidraugauti, nes šis požiūris išties atitinka tai kuo tikime ir mes. Labai džiaugiamės, jog išdrįsome susisiekti ir visa tai išaugo į bendrą darbą kartu. Gilija maloniai sutiko tapti bičiuliu, kuris įsikūrė akademijoje antradieniais ir ketvirtadieniais, tad nieko nelaukdami kviečiame visus Jus užsukti ir susipažinti su Gilija ir jos Gilijoga. Daugiau apie Gilija galite rasite:

www.gilijoga.lt

Arba facebook’e: https://www.facebook.com/gilijayoga/

Na ir pabaigai dalinamės keliomis akimirkomis iš Gilijos treniruočių mūsų akademijos mokiniams.