Kauno miesto Shotokan karate pirmenybės 2019

karate kaune

Vasario 23 dieną Kaune vyko Shotokan karate varžybos. Varžybose dalyvavo 14 Oku karate akademijos sportininkų iš Kauno ir Kaišiadorių. Jose dėl geriausiųjų titulo rungėsi 4 – 15 metų vaikai, kurie turėjo galimybę kovoti šešiose rungtyse: BPF, FANTOM, SUMO, KIHON, KATA ir KUMITE. Oku karate akademija ne šiaip karate būrelis – auginame kovotojus ne tik salėje, bet ir gyvenime.

karate turnyras

Mūsų akademijos sportininkai varžėsi trejose prioritetinėse kategorijose. Jauniausi ir naujokai rungėsi SUMO rungtyje. Ilgiau lankantys parodė savo įgudžius KATA ir KUMITE rungtyse. Labai džiaugiamės, jog net pirmus metus lankantys vaikai parodė puikius rezultatus ir kai kurie jų namo išvyko su medaliais.

Treneris Petras Ąžuolas varžybų metu stengėsi palaikyti visus lipančius ant tatamio, tačiau esant greitam varžybų tempui jam į pagalbą atskubėjo mūsų vyresnioji mokinė Monika Žalytė. Monika padėjo mokiniams apšilti bei palaikė kovų metu. Labai džiaugiamės, jog bendruomenė auga ir treneris turi puikią dešiniąją ranką. Karate būrelis tampa antraisiais namais vaikams ir tėvams.

Labai netikėtai, bet šiandien pirmos vietos mūsų akademiją aplenkė, tačiau medalių tikrai netrūko:
🥈 antrą vietą iškovojo:
Gerda Petrauskaitė – kumite
Diana Mincaitė – kata
Brigita Baniūnaitė – kata
Ula Zizaitė – kata
🥉 trečią vietą iškovojo:
Tadas Sokas – kumite
Saulius Jonaitis – sumo
Rokas Davainis – kumite
Gerda Petrauskaitė – kumite
Paulius Krasnauskas – sumo
Einoras Jurkevičius – kumite
Diana Mincaitė – kumite
Ula Zizaitė – kumite
Kajus Varankinas – kumite

Neslėpsime, labai džiaugiamės ir didžiuojamės savo sportininkais, tiek dėl iškovotų medalių, tiek dėl parodyto charakterio, ištvermės ir įdėtų pastangų. Visi dalyvavę mums čempionai! Vieni nugalėjo „pirmo karto” baimę, kiti išbandė naujas rungtis, treti kovojo po ligų ar traumų. Tikimės, jog šie laimėjimai ir pralaimėjimai tik dar stipriau paskatins dirbti, mokytis ir tobulėti!