Ąžuoliukai auga – pirmos pergalės užsienyje!

karate kaune

Rugsėjo 28 dieną Oku karate akademija dalyvavo tarptautiniame turnyre Jurmaloje. Turnyre dalyvavo 289 sportininkai kurie rungėsi dėl prizinių vietų. Karate Kaune atstovai Diana Mincaitė, Gerda Petrauskaitė ir Petras Ąžuolas Kalpokas (Petras akademiją atstovavo ir kaip treneris ir kaip sportininkas) gynė ne tik Kauno, bet ir Lietuvos vardą Latvijoje.

Dieną pradėjome tikrai anksti. Tam, kad laiku atvyktume į varžybas teko keltis 4 ryto! Mūsų jaunosioms sportininkėms Dianai ir Gerdai tai buvo nauja patirtis pareikalavusi valios ir jėgų. Bet tokia sportininkų dalia – savaitgalius dažnai tenka leisti kelionėse, todėl merginos greit įsijautė į ritmą ir didžiają kelionės dalį prasnaudė.

Karate kaune

Šios varžybos užsienyje buvo pirmos mūsų karatekoms, tad jaudulys kiek pakišo koją pademonstruoti geriausius pasirodymus. Nepaisant to merginos pademonstravo puikią KATA techniką ir gražias, garbingas KUMITE kovas.

„Jurmalas Kauss 2019” turnyre dalyvavo 289 sportininkai iš 22 skirtingų karate klubų, mūsų Akademiją šiame turnyre atstovavo 3 sportininkai. Pagal deleguotų sportininkų skaičių šiam turnyrui mūsų akademija buvo 21 (kitus klubus atstovavo ir po 30 sportininkų). Nepaisant to, finaliniame reitinge pagal iškovotus apdovanojimus buvome 8 iš 22! Mūsų sportininkų rezultatai:

🏆🥇KATA – Diana Mincaitė
🥈KATA – Gerda Petrauskaitė

🏆🥇 KUMITE – Petras Ąžuolas Kalpokas
🥈 KUMITE – Diana Mincaitė
🥉 KUMITE – Gerda Petrauskaitė

Sveikiname sportininkus ir trenerį parodžius tokius puikius rezultatus. Džiaugiamės būdami karate Kaune atstovai bei galėdami ginti savo miesto ir šalies garbę turnyruose. O svarbiausia, jog įveikėme baimę ir pagaliau su vaikais startavome didesnio masto turnyruose užsienyje, kurie atvers dar didesnes galimybes mūsų sportininkams tobulėti!