4-sios Kauno miesto atviros moksleivių Shotokan karatė pirmenybės

shotokan karatė Kaune

Šiandien vyko 4-sios Kauno miesto atviros moksleivių Shotokan karatė pirmenybės, kur OKU komanda parodė gražias, garbingas ir techniškas kovas. Labai didžiuojamės visais dalyvavusias sportininkais. Tikimės, jog su šiuo renginiu augs Shotokan karatė populiarumas Kaune ir visoje Lietuvoje.

Mūsų akademiją atsatovavo 18 sportininkų, kai kuriems tai buvo pirmosios varžybos, kitiems labiau patyrusiems puiki treniruotė prieš laukiančius tarptautinius turnyrus. Treneris Petras po varžybų buvo išties patenkintas, nes vaikai įgyvendino išsikeltus asmeninius tikslus. Iškart po kovų su sportinkais buvo aptartos stipriosios ir silpnosios pasirodymų pusės. Šis trenerio ir mokinių dialogas išties svarbus tolimesnei mokinių motyvacijai sportuoti ir tobulėti. Po varžybų vaikai į dojo sugrįžo tik dar labiau motyvuoti mokytis toliau. Na, o tuo tarpu norime pasidžiaugti iškovotais medaliais:

SUMO
🥈 Kristupas Čialka
🥉 Kamilė Mačytė

KATA
🥉 Saulė Grendaitė
🥉 Gerda Petrauskaitė

KUMITE
🏆🥇 Barbora Staveckaitė
🏆🥇 Diana Mincaitė
🥈 Tadas Sokas
🥈 Vingaudas Nolius
🥈 Saulė Grendaitė
🥉 Gerda Petrauskaitė
🥉 Brigita Baniūnaitė

Shotokan karatė varžybose Kaune rungėsi virš 160 sportininkų, o vertinant pagal kategorijas jų buvo net 300! Tad dėl medalių sportininkams išties reikėjo pakovoti. Mūsų jaunieji sportininkai Oku karate akakdemija parvežė 2 aukso, 4 sidabro ir 5 bronzos medalius.

Puiki sezono pradžia ir varžybų maratono startas! Sveikiname sportininkus ir jų tėvelius. Nesustokime judėti į priekį ir tobulėkime kartu!