Oku Taurė 2021

sportas po karantino

Uchhhh… Pagaliau! Kaip gera sugrįžti į pažįstamas vėžes ir koks saldus tas sportas po karantino. Vos spėjome kojas apšilti – sezono pabaiga! Išliekame ištikimi tradicijoms, net permainų laikotarpyje ir su jauduliu planavome tradicines Oku Taurės varžybas, diržų teikimo ir sezono uždarymo šventę. Su jauduliu, nes daug Jūsų išrūko atostogauti ar dar prisibijo dalyvauti renginiuose. Nebuvome tikri kiek jūsų atvyks, bet, o kaip maloniai nustebinote!

Dieną pradėjome varžybomis. Tradiciškai – dvi rungtys KATA ir KUMITE. Išsiaiškinome šių metų stipriausius akademijos sportinikus, o konkurencija tarp jauniausiųjų šiais metais maloniai stebino!

Diržų teikimas

Diržų teikimo ceremonija. Kaukėta, bet vis tiek jauki bei iš laimės spininčiomis akimis. Treneris Petras išlaikiusiems egzaminus įteikė diržus bei egzaminų diplomus. Įdomus faktas apie mus – mūsų akademijoje diržai keliauja iš kartos į kartą. Taigi jaunesniesiems mokiniams atitenka diržas su istorija ir kitų mokinių patirtimi.

Pala pala… O kur gi tėveliai, sesės broliai ir draugai?! Šį kartą deja, bet palikti prie ekranų… Su liūdinčia širdimi prašėme tėvelių laukti automobiliuose ar namuose ir varžybas stebėti nuotoliniu būdu. Smagu buvo stebėti juos pro langą, mašinose stebinčius vaikų kovas telefonuose! Bene smagiausia buvo, jog apdovanojant vaikus – tėveliai drauge plojo nugalėtojams net ir būdami lauke!

Oku sezono uždarymo šventė

O va čia tai jau laukėm visų! Susitikimom bendram piknikui (mažas paslaptėlė, jog prie Kauno marių grįžome antrą kartą – pirmąjį – „Oku” buvo dar tik svajonė (bet treneris jau vilkėjo Oku maikutę, kurios dar reikšmės nežinojote :)). Smagiai ant dekių sutūpę, gardumynų prisiruošę piknikavome, o treneris Petras ruošė užduotis. Drauge su savanorių pagalba turėjome 5 užduotis:

  1. Kamuoliuko balansavimas ant galvos

  2. Stovėjimas ant vieno kumščio

  3. Spyrių skaičius per 15s

  4. Diržo rišimasis laikui

  5. Linksmoji trasa

O kiek daug jauko ir šypsenų buvo, bet bene mieliausios – kai tėveliai varžėsi su vaikais. Džiaugiamės ir mes kartu su vaikais, jog jėgas išbandė net droviausi! Na, o po užduočių laukė linksmasis karate protmūšis, kur ne tik galvas reikėjo pasukti, bet ir pajudėti ir naujų dalykų pramokti.

Kaip gera buvo vėl leisti laiką drauge ir matyti jus bendruomenėje. Tikime, jog sportas po karantino ir ilgo sėdėjimo namuose atneš tik dar didesnį džiaugsmą, tad nieko nelaukit bei prisijunkite prie treniruočių (ypač tie tėveliai, kurie rungtyse nugvelbėt apdovanojimus vaikams iš po nosių :))