OKU vasara ’21. Pirma diena

vasaros stovyloje

Ahoj ahoj. Šimtas vasarų šimtas žiemų… Na gerai, viso labo pusantro karantino ir mes jau vėl čia – smagiausioj ir nuotykių kupinoje Oku vasaros stovykloje. Mes vėl eilinį kartą dėsime didžiausias pastangas mūsų nuotykius fiksuoti ir Jums dovanoti kasdien… bet žinot, į stovyklos pabaigą miegas tampa kaip niekada saldus…. Stengsimės! Taigi taigi, ką nuveikėme šiandien?

Šiemet nutarėme į stovyklą kooperuotis ir vykti draugiškai autobusu. Tėvai kartais pamiršta, koks didelis džaugmas susėsti su bendraminčiais, kas draugui ant peties kelionę prasnaudžia, kas žaidimus žaidžia, o kad išdaigas kaimynams krečia. Autobuse verda tikras gyvenimas ir stovykla prasideda jau čia. Prie Dojo susrinkę, Monikos kaip viščiukai išskaičiuoti ir susodinti, išrūko mūsų karatekos nuotykių į Krivasalį ieškoti!

Su lengvu pavydu sekėme tą jų kelionę, o patys sugebėjome netikėtai ne į tą ežero pusę nuvažiuot… ne šiaip, kad nuvažiuoti, bet miškais ir krūmokšniais bevek kaip tankas skintis kelią, na, bet kaip gi mes be nuotykių!

Atidarymas vasaros stovykloje

GALIAUSIAI. Mes visi iš skirtingų pusių, miestų ir kai kas net iš užsienio – susirinkome. Apžiūrėjome kambarius, tačiau nebuvo laiko žioplinėti. Išskubėjome kelti vėliavą ir atidaryti stovyklą. Po atidarymo baltai pasidabinę (dar kolkas labai balti ir išlyginti karate gi net akino) šviežiai šienautoje pievoje pradėjome karate treniruotę.

Prieš treniruotę, treneris Petras įteikė vasarotojams išlaikytus karate diržus. Treniruotė, na žinot… prakaitas, aimanos, vasariniai pilvukai ir tingūs kauliukai. Bet nieko! Nusimato intensyvi savaitė ir išsijudinsim prieš naują sezoną 🙂

Treniruotę vainikavo maudynės ežere ir galimybė padūkti. Išsidūkę, visi skubėjome vakarienės, kur jau garavo lietiniai blyneliai. Kaip Simonas sakė „tobulai skaniausi blynai”! Prisikirtę iki soties ir kiek atsipūtę ėjom klijuoti mūsų komandos. Turim ča jau ir „senų vilkų”, bet turim ir naujokų, todėl labai svarbu, buvo ne tk susipažinti, bet ir susidraugauti bei pasimokyti dirbti komandoje. Pradėję užduotis po vieną, vis klijavomės ir klijavomės kol galiausai tapome viena didelė OKU komanda.

Tęsiame tradicijas

Kaip tikra komanda sutarėme elgesio taisykles vasaros stovykloje. Išlaikome tradicijas – skatiname vaikus, ne tik dūkt bei tvirtėti fiziškai, bet ir mokytis išreikšti savo jausmus, ugdyti emocinį intelektą. Kiekvieną dieną pradėsime ir pabaigsime su tam skirtu laiku mūsų visų pasidalininams. Pasidalinę dienos potyriais, keliavome pasilepinti saldžiais pavakariais ir miegot! Taip taip. Vaikai čia patys prašosi miegoti. Mes irgi apšalę 🙂