Oku žiemos turnyras 2022

oku žiemos turnyras 2022

Tęsiame tradicijas ir toliau kuriame erdvę jauniesiems karatekoms ne tik dalyvauti, bet ir mokytis varžybų tvarkos. Šį šeštadienį vyko Oku žiemos turnyras 2022.

Šį kartą kaip niekados daug dalyvių (turėjome net 22 grupes! Ir išdalinome 78 medalius!). Labai džiaugiamės jaunųjų sportininkų drąsa ir parodyta išmokta technika. Daugeliui sportininkų tai buvo pirmas žingsnelis į varžybų pasaulį. Kaip manote, kiek būsimų Lietuvos čempionų startavo šiose varžybose?

Oku žiemos turnyras 2022 – mokymosi erdvė ne tik sportininkams. Nors akedemijoje jau turime ne vieną teisėją (Laurynas, Monika, Gabija, Kristina, Petras Ąžuolas), kurie teisėjauja net respublikiniu lygiu – visada norime auginti jų ir daugiau. Džiaugiamės, kad varžybų personalą papildė Laima, Milda, Eglė ir KristinaStelmužės ąžuolų grupės. Tačiau dar smagiau, kad jau ir pirmieji vaikai… na gerai, jau nebe tokie ir vaikai 🙂 JAUNIMAS! Kamilė ir Gerda papildė gretas bei aktyviai mokosi teisėjavimo. Ir smagu ir stebina ir primena, jog vaikai auga greičiau nei mes senstam 😀

Dalinamės nuotraukomis iš apdovanojmų!