Susipažinkime: Petras Ąžuolas

susipažinkime Petras Ąžuolas

Petras Ąžuolas Kalpokas. Oku karate akademijos įkūrėjas, treneris, daugiametis Lietuvos karate rinktinės narys. Taip pat, daugkartinis Lietuvos, tarptautinių, Europos ir Pasaulio čempionatų prizininkas bei čempionas 🏆. Bei šiaip smagus žmogus ir karate nerd‘as 🤓.

Kas tau yra karate 🥋?

Mano gyvenimo dalis. Be karate nežinočiau kaip save apibūdinti. Nuo pat vaikystės karate mano gyvenimui suteikė ramybės ir pastovumo, nes net viskam aplinkui keičiantis, žinojau, kad galiu grįžti ir treniruotis – tai nesikeis. Nors nebuvau pats gabiausias per karate, mane visada žavėdavo, jog įdėtas darbas ir pastangos leisdavo patobulėti.

Kas tau yra Oku?

Oku – šeima 💚. Visada norėjau su kitais pasidalinti tuo, ką man davė karate. Karate suteikia pagrindą, kuris vienija Oku, tačiau Oku nesibaigia su karate, tai bendruomenė. Jeigu skirsi laiko, pastangų, emocijų, Oku taps tavo šeima visam gyvenimui. Net jei nebeateini į treniruotes, vis dar gali būti Oku dalimi 💚.

Kas tave nuteikia sportui?

Muzika, filmai, knygos, draugai, priešininkai, nieko neveikimas. Kartais tiesiog būna, jog išgirsti tinkamą dainą, žiūri motyvuojantį filmą ar skaitai knygą ir apima noras treniruotis. Taip pat atsimenant savo priešininkus, pagalvoju – jie tikriausiai dabar nesiilsi. Tačiau smagiausiai sportuoti nuteikia draugai! Gali susitikti draugų iš viso pasaulio, o tada pas juos keliauti pasitreniruoti kartu. Per tokias treniruotes laikas tiesiog išnyksta!

Kas tave džiugina?

Mane džiugina, kai žmonės keičiasi, auga ir tobulėja.

Mėgstamiausias žaidimas?

Kumite 😃 o jeigu ne iš karate, tai patinka stalo žaidimai, ypač tokie kaip „Dungeons and Dragons”, kuriuose kartu su draugais reikia įveikti iššūkius 

Koks filmukų herojus būtum?

Rock Lee. Tai vienas iš šalutinių veikėjų iš Naruto (manga arba anime). Tai keistas jaunuolis, kuris nepaisant savo genetinių trūkumų, sunkaus darbo, pozityvumo ir nenoro pasiduoti dėka tampa ypač stiprus 💪. Blogiau yra ne pralaimėti, o pasiduoti. „Beautiful Green Wild Beast — Rock Lee! – Gražus žalias laukinis žvėris – Rock Lee!”.

Ko labiausiai norėtum Kalėdoms 🎄?

Norėčiau žmonių pozityvumo, nuoširdumo, šypsenų, pabūti su jais kartu ir laiko ramiai paskaityti knygą 📖 geriant gerą kavą ☕️!