Oku rudens turnyras 2020

rudens turnyras

Oku karate akademija 3 kartus metuose organizuoja vidines varžybas skirtas įvairaus pasiruošimo sportinkams kaupti varžybinę patirtį. Juk kurkas drąsiau vykti į kito miesto varžybas, kai žinai tvarką ir ko tikėtis. Oku rudens turnyras išdalino 15 medalių kompletų. Turnyre dalyviai galėjo varžytis 3 kategorijose: SUMO (skirta tik naujokams ir mažesniesiams akademijos nariams), KATA ir KUMITE. Varžybos vyko pagal WKF taisykles.

SUMO rungtyje sulaukėme dalyvių nuo 3 metų! Vaikai parodė kovinę drąsą ir gražias dvikovas, o juk didžiąjai daliai dalyvių tai buvo pirmosios varžybos! Puse šių vaikučių treniruotis Oku karate akademijoje pradėjo prieš mažiau nei mėnesį.

KATA rungtyje dalyviai demonstravo savo įgūdžius ir turėjo puikią treniruotę prieš artėjančias tarpklubines ir tarptautines varžybas. Karatekos turėjo galimybę pasipraktikuoti naujai išmoktas kata ir užtvirtinti jau žinomas.

KUMITE rungtyje kaip visada netrūko azarto, emocijų ir įspūdingų kovų. Nors šioje kategorijoje besivaržantiems kumite nebuvo naujiena, bet daugelis vaikų varžybinės patirties turi shotokan stiliaus kovose. Šios nedidelės klubinės varžybos buvo puiki proga pasipraktikuoti.

Džiaugiamės, jog akademijoje auginame ne tik sportininkus, bet ir teisėjus, kurie drauge su vaikais mokosi, tik vieni varžytis, o kiti teisėjauti. Oku rudens turnyras puiki vieta tai pasiekti. Šiandien mums talkino Stelmužės Ąžuolų grupės mokiniai: Monika, Gabija, Kristina, Goda, Daumantas ir Laurynas. Mums kaip akademijai be galo svarbu visapusiškai ruošti savo mokinius, kad jie galėtų save realizuoti tiek ant tatamio tiek už jo ribų, kad galėtų užtikrintai atstovauti Oku, kad ir kur jie bebūtų.