Naujas karate treniruočių sezonas

Naujas karate treniruočių sezonas

Rodos, dar neseniai uždarėme sezoną ir išlydėjome vaikus į vasarą, kuri kaip ir kasmet prabėgo per greit. Mums kaip ir Jums labai patinka tinginiauti paplūdimyje, bet tiesa ta, jog dar labiau patinka užsiimti ir mokyti KARATE. Tad su džiaugsmu pranešam, jog išlydėjus vasarą ir pasitinkant rudenį prasideda naujas karate treniruočių sezonas!

Kaip ir pernai metais Oku karate akademija vykdys treniruotes Kaune ir Kaišiadoryse. Tik šiemet yra šiokie tokie pasikeitimai dėl grupių, laikų ir reikalavimų.

Pumpuriukai (3-5metų vaikams)

Oku karate akademijos naujiena. Pernai metais sulaukėme daug klausimų ar priimame pačius mažiausiuosius, todėl šiemet startavome su mažylių grupe. Vaikai mokomi taisiklingai judėti, lavinamas vikrumas ir stambioji motorika, mokomi karate technikos pagrindų. Treniruotės metu ugdomos ne tik fizinės savybės, bet ir vaikų disciplina, klausymosi įgudžiai ir dėmesingumas. Nors visa tai skamba labai rimtai ištiesų visų šių tiklsų vaikai siekia smagiai – tam tikra žaidimo forma. Į pumpuriukų grupę būtina išankstinė registracija, nes šioje grupėje vienu metu treniruotis gali iki 10 vaikų.

Giliukai (arba kitaip naujokai)

Tiek Kaune tiek Kaišiadoryse, Giliukų grupė simbolizuoja naujokus ir pradedančiuosius karatekas. Į šią grupę kviečiami visi vaikučiai norintys išbandyti karate meno. Kitaip nei pumpuriukų grupėje, čia vyksta mažiau žaidimų ir daugiau karate. Vaikai mokomi disciplinos, pagarbos laikui, skaumui bei kitam asmeniui. Skiepijamos doro elgesio vertybės ir kovotojo dvasia. Treneris ypatingai daug dėmesio skiria vaikų taisiklingam fiziniui vystymuisi ir siekia, jog sportas visų pirma būtų sveikata Jūsų vaikui. Šiai dienai tiek Kaune tiek Kaišiadoryse yra likę po kelias laisvas vietas naujokams prisijungti, todėl kviečiame suskubti ir nepraleisti progos treniruotis jau šiemet!

Ąžuoliukai (pažengusių vaikų grupės)

Ąžuoliukai tai vaikai, kurie jau aktyviai dalyvauja varžybose ir geba atlikti, bent jau 9 KYU techniką. Treniruotės vyksta sustiprintame lygyje, greitu tempu mokoma nauja karate technika bei vyksta intensyvus ruošimasis varžyboms. Treniruočių metu daug dėmesio skiriama fiziniam pasiruošimui ir lankstumui.

Stelmužės ąžuolai (suaugusių grupė)

Šioje grupėje renkasi žmonės kurie prie karate pasaulio nutaria jungtis sąlyginai vėlai. Į grupę priimami paaugliai nuo 14 metų ir suaugę. Tarp mokinių turėjome ir ne vieną vaikų tėvelį ir net narių turinčių anūkus. Tad į šią grupę jungtis drąsai gali, bet kokio amžiaus lyties ar fizinio pasirengimo žmonės. Treniruotės tinka įvairiaus fizinio pasirengimo žmonėms, nes pradedame nuo pagrindų ir leidžame naujokams įsitraukti. Grupėje sportuoja nuo visiškų naujokų iki mokinių turinčių jau rudus diržus.

Svarbus pakeitimas

Nuo čiol penktadieniais Kaune vyksta po 2 treniruotes vaikams ir po dvi suaugusiems. Prie šių treniruočių gali jungtis visi (galioja ir Kaišiadorių mokiniams) Oku karate akademijos mokiniai norintys ruoštis papildomai. Treniruočių seka:

17:30 – 18:30 Vaikai fizinis pasiruošimas

18:30 – 19:30 Vaikai + Suaugę karate technika

19:30 -20:30 Suaugę fizinis pasiruošimas

Privačios treniruotės

Nuo rudens startuoja galimybė rezervuoti privačias treniruotes su treneriu Petru Ąžuolu. Treniruotės gali būti individualios arba grupėje. Tai puiki proga padirbėti papildomai ir geriau pasiruošti varžyboms ar karate egzaminams.

Naujas karate treniruočių sezonas prasideda!

Dojo jau skamba linksmi balsai, tad laukiame sugrįžtančių senbuvių ir mus atrandančių naujokų! O mes skubame ruošti jums įdomias treniruotes, renginius ir varžybas. Tobulėkime kartu!