Kumite pasiruošimo stovykla Europos čempionatui

Lietuvos rinktinė

Patys negalėjome patikėti, jog pagaliau išpuolė laisvas savaitgalis nuo varžybų, todėl koks geresnis būdas praleisti laisvas dienas, jei ne dar daugiau treniruojantis! Mūsų treneris Petras Ąžuolas sumanė suorganizuoti treniruočių stovyklą skirtą Lietuvos Olimpinio karate rinktinės pasiruošimui. Jau mažiau nei už poros savaičių Lietuvos rinktinė išvyks į Ispaniją ir varžysis EKF čempionate.

Į Kauną treniruotis atvyko sportininkai iš 5 Lietuvos karate klubų (Karate Do, Fight Gang, Kaminari, Danas, Oku karate akademija) padėti trims rinktinės atletams: Gabrielei Marozaitei, Petrui Ąžuolui Kalpokui ir Vaidotui Dobrovolskiui, ruoštis kumite rungtyje. Stovykloje vyko 4 treniruotės, kurių metu sportininkai lavino vikrumą, kritinį mąstymą, buvo simuliuojamos svarbios kumite situacijos ir bandoma susidėlioti svarbiausius akcentus savo kovų strategijose.

Esame dėkingi, jog šio renginio metu mums pagelbėjo Kauno karate klubas “Samurajus” paskolinęs tatami. Ypatingai džiaugiamės sportininkais, kurie atvyko į treniruotes ir padėjo ruoštis rinktinei. Prie šios stovyklos taip pat prisidėjo ir puikią nuotaiką suteikė fotografai (Paulius Lučka ir Beata Bea’s photo), kurie įamžino treniruočių akimirkas ir emocijas. Esame labai dėkingi jiems, o pasidžiaugti jų darbu galite galerijoje.

Mums buvo didelė garbė sulaukti geriausių Lietuvos karatekų. Tikimės, jog ir toliau bendradarbiavimas ir treniruočių stovyklos vyks po Oku akademijos stogu. Tuo tarpu linkime sportininkams toliau tobulėti ir rodyti vis geresnius rezultatus. Lietuvos rinktinė verta didžiausio palaikymo, tad linkime sėkmės!

Šių metų Lietuvos WKF karate rinktinė:

Kata: Dovydas Žymantas

Kumite: Gabrielė Marozaitė (-55kg)

              Tomas Balčius (-67kg)

              Remigijus Jurgilaitis (-75kg)

              Vaidotas Dobrovolskis (-84kg)

              Petras Ąžuolas Kalpokas (+84kg)