OKU KARATE STOVYKLA 2020. Pirma diena

karate stovykla 2020

Ilgai laukta karate stovykla 2020 prasidėjo! Džiaugiamės, jog net ir karantinas nesutrukdė šiemet susirinkti dar gausiau nei pernai. Apsiginklavę veido kaukėmis ir dezinfekciniais skysčiais leidžiamės į draugystės, sporto ir buvimo kartu kelionę. Ši stovykla bus kitokia nei pernai, dėl padėties šalyje. Daugiau būsime gamtoje, daugiau sportuosime ir skirsime laiko pažinti vienas kitą.

Karate stovykla 2020

15:00 laukėme atvykstančių stovyklautojų ir, oj kaip jautėsi kas su mumis stovyklauja ne pirmą kartą! Keletas nedrąsių mažų akių, kelios jau užtikrintos ir palaikančios mažuosius. Kaip gera visus pamatyti, po karantino ir vasaros atostogų – čia ir dabar!

Atsibučiavę su tėvais ir nubraukę laimės ašaras (čia tėvai kai vaikus paliko, na žinot, vis tik 3 mėnesius buvo karantinas), vaikai išskubėjo susipažinti su stovyklaviete bei pagrindinėmis taisyklėmis. Ilgai nevaikštinėjome, nes treniruotė pajūryje šaukė mūsų nuotykių ieškotojus. Vieniems – jau įprasta, o kai kam – nauja patirtis, sportuoti smėlyje su karate gi, maudynės. Užtrukome besimaudydami, tad išskubėjome valgyti vakarienės,  o ten BLYNELIAI, gražutėliai, skanutėliai blyneliai.

Prisikirtę ir laimingi, kieme susirinkome komandos formavimui. Juk esame iš skirtingų miestų, turime naujokų! Užduotis pradėjome individuliai, bandėme vienas kitą pažinti sociametriniu žaidimu, ėjome į „pasimatymus”. Bandėme įveikti sudėtingą trasą, kur mums į pagalbą atėjo komandos draugai. Kėlėmės per magišką upę, kur tikrą draugą ne tik, kad nelaimei pažinsi, bet ir „ant kupros perneši”. Galiausiai įveikę visas kliutis – susiklijavome į vieną komandą, kuri sugebėjo visi kartu atlikti KATA HEIAN NIDAN, bet ne bet kaip, o visi atlikdami po vieną veiksmą!

Nuo pernai bene mėgstamiausiai dienos dalis – NAKTIPIEČIAI. Prisikirtę mūsų draugų Šilauogių ūkio skaniausių uogų iškeliavome kurti stovyklos taisyklių ir aptarti mūsų dieną. Vaikai vos išlaikė pramerktas akis, bet didvyriškai atlaikę dienos aptarimą, nusiprausę, tris kart pametę pižamas, apraudoję dingusią kojinę ir sugaudę visus uodus – nuėjo miegoti.

Na gerai, ne visi. Vadovai 1:53 vis dar darbuojasi ir ruošiasi kitai, tikimės dar šaunesnei stovyklos dienai! Oku karate akademijos vasaros stovykla 2020 jau čia 🙂