Tobulėti drauge – smagiau!

karate Lietuvos vaikai sportininkai

Šiaulų sporto klube „Baltasis tigras” 2019-04-06 įvyko pirmas „Karate įgudžių mokyklos” užsiėmimas, kuriame dalyvavo karate sportininkai iš visos Lietuvos ir jų treneriai. Tarp jų savo žinias tobulino ir įgudžius gludino treneris Petras Ąžuolas Kalpokas bei Monika Žalytė. „Karate įgūdžių mokyklos” treniruočių tikslas – dalintis įvairia sportinio karate praktine ir teorine patirtimi, sportininkų ugdymu, skatinti dažnesnę “išvažiuojamųjų” treniruočių veiklą ir jų tęstinumą visoje Lietuvoje. 


Pirmą treniruočių dalį vedė sporto kineziterapeutas, Justinas Bubelis. Užsiėmimo metu specialistas akcentavo įvairių metodikas, kurios palengvintų pasiekti aukščiausių rezultatus sporte.
Antroje treniruočių dalyje dalyvavo karatistai, besispecializuojantys kata ir kumite srityse. Užsiėmimus organizavo ir antros dalies treniruotes vedė Šiaulių „Baltasis tigras” treneris – Dovydas Žymantas.
Kitas užsiėmimas vyks Kaune 2018-05-18, jame turės progą sudalyvauti ir daugiau Oku karate akademijos narių bei dalintis savo įgūdžiais su kitais karate sportininkai iš visos Lietuvos!

Keletas smagių akimirkų iš treniruočių.