Susipažinkime: Monika

Atėjo metas geriau pažinti Moniką!

Monika Žalytė savo kelionę Oku pradėjo, kaip mokinė. Per tuos metus augo sustiprėjo, darbavosi stovyklose, pavaduodavo trenerį Petras Ąžuolas Kalpokas ir aktyviai varžėsi varžybose 🥋🏆. Šiandien, Monika yra Lietuvos karate rinktinės narė ir jau antri metai kaip darbuojasi trenere mūsų akademijoje 💚. Pakalbinome Moniką ir kviečiame ją pažinti:

Kas tau yra karate 🥋?

Karatė suteikė man pasitikėjimo savimi, geros disciplinos, sveikesnį gyvenimo būdą, naujų draugų, suformavo charakterį bei sustiprino tiek fiziškai, tiek emociškai. Karate man parodė, kiek iš tikrųjų galim, nors mintimis save sustabdom ir bijom išlipti iš komforto zonos. Kuo daugiau tuo užsiimi, tuo labiau pamatai, kaip su kiekviena diena augi tiek varžybose, tiek gyvenime.

Kas tau yra Oku 🌳?

Oku man visuomet išliks šeima, kad ir kur bebūčiau. Vien lipdama laiptais peržiūriu nuotraukas ir prisimenu, kiek daug nuostabių akimirkų mes sukūrėme. Oku šeima visuomet palaikys, padės kuo galės ir paskatins nesustoti.

Kas tave nuteikia sportui?

Artimųjų palaikymas, buvimas pavyzdžiu kitiems, gera muzika, naujos patirtys. Būna dienų, kai nesinori treniruotis, viskas erzina, nepavyksta, bet bandai vėl ir vėl uždegti viduje tą liepsnelę, kuri nuolat veda į priekį ir žinai, kad nesinori grįžt ten, nuo kur pradėjai. Didžiausią nuteikimą suteikia treneris – palaiko, išmoko daug įdomių dalykų, kurie man padėjo atsistoti ant kojų sunkiu metu. Linkiu, kad kievienas atrastų tokį trenerį, kuris atiduoda visą save, kad išmokytų mus pačius dirbti su savimi, savo kūnu.

Kas tave džiugina?

Šiuo metu labiausiai džiugina geras miegas, poilsis, susitikimai su seniai matytais žmonėmis, artimaisiais. Džiaugiuosi mažomis pergalėmis tiek darbe, tiek sporte ir visada liksiu dėkinga, kad galiu užsiimti tuo, kuo mano širdis džiaugiasi.

Mėgstamiausias žaidimas?

Mėgstamiausi – alias arba uno.

Koks filmukų herojus būtum?

Ilgai pagalvojus būčiau „Bugs Bunny“ – nenustygstanti vietoje, morkų fanė, bandanti be panikos rasti sprendimo būdą.

Ko labiausiai norėtum Kalėdoms 🎄?

Labiausiai norėčiau daugiau laiko praleisti su šeima. Norėčiau, kad žmonės būtų pozityvesni, dažniau nusišypsotų ir baigtųsi visi sirgimai, chaosas pasaulyje.