Susipažinkime: Kristina

Dirbam dirbam, o bac ir pagalvojom, Oku auga, keičiasi, o ar tikrai vienas kitą pažįstame? Susipažinkime!

Kristina Kalpokienė. „Teta trenerė“, nors net ne trenerė, bet daug laiko leidžianti akademijoje ir prie ekrano kaukšėdama klavišais. Kristina darbuojasi administracijoje, skaičiuoja, rašo ir planuoja daugelį akademijos dalykų. Tuo pačiu bando pažinti kiekvieną Jūsų ir atsakyti į klausimus. Esant reikalui sudrausmina, paguodžia ir bando palaikyti visus 4 akademijos kampus. Uždavėme keletą klausimų Kristinai:

Kas tau yra karate?

Pabėgimas. Pabėgimas nuo protinio darbo ir galėjimas pabūti drauge su labai žemiškais bei nuostabiais žmonėmis. Labai gera rasti veiklą, kur prisijungus jau vyresniame amžiuje gali saugiai mokytis ir būti. Paradoksalu, kad mano saugi erdvė – erdvė, kurioje pražiopsojęs gali gauti į nosį 😊

Kas tau yra Oku?

Šeima. Su savo krizėm, laimėm, nelaimėm, problemom ir didžiausiomis dovanomis. Ne kartą teko patirti, jog esant sunkumams ši bendruomenė susivienija ir palaiko vienas kitą. Ar tai būtų kooperavimasis važiuojant į treniruotes ar pagalba vidurnaktį ištikus nelaimei. Esame OKU šeima ir tai nesibaigia uždarius salės duris. Visi kasdien širdyje esame OKU 😊

Kas tave nuteikia sportui?

Trenerio spyris į užpakalį. Draugai, kurie laukia tavęs ateinant. Galimybė sau įrodyti, kad man 30, man skauda nugarą, suvalgytos bandelės stipriai trukdo judėti – o aš vis tiek GALIU!

Kas tave džiugina?

Mandarinų kvapas, neužmirštuolės, kitų žmonių gerumas vienas kitam ir kai pakaso nugarytę 😊

Mėgstamiausias žaidimas?

Man labai patinka stalo žaidimai, vienas jų „Jungle speed“, ypač smagu jį žaisti stovyklose su vaikais. Dar labai patinka įvairūs galvosūkiai/orientacinės varžybos, nes ten kur galbūt nesu greičiausia ir stipriausia fiziškai, vis tiek galiu siekti pergalės naudodama savo smegenis ir žinias.

Koks filmukų herojus būtum?

Voverytė Sendė (iš filmuko Kempiniukas Plačiakelnis) – su savo keistais sumanymais ir dideliu noru veikti (o ji dar ir užsiima KARATE!).

Ko labiausiai norėtum Kalėdoms?

Didelės keptuvės, kad galėčiau mylimiems žmonėms kepti blynus. Ir dar labai norėčiau, kad nustotume sirgti, galėtume džiaugtis bei būti kartu.