Oku Taurė ir sezono pabaigos šventė

Oku Taurė ir sezono pabaigos šventė

Birželio 2 dieną mūsų akademijoje vyko tikriausiai vienas didžiausių, per visus mūsų keturių mėnesių egzistavimo istoriją, renginių Oku Taurė ir sezono pabaigos šventė.

Oku Taurė – tai pirmos varžybos mūsų akademijoje, bet tikrai ne paskutinės. Šios varžybos taps tradicinėmis ir svarbiausiomis Oku varžybomis. Svarbu paminėti, jog varžybos vyko pagal Olimpinio karate (WKF) taisykles ir dalyviai galėjo rungtis KATA ir KUMITE rungtyse. Kiekvienais metais sezono pabaigoje (vasaros pradžioje) bandysime išsiaiškinti stipriausius akademijos sportininkus. Visi bendruomenės nariai turės galimybę dalyvauti, pradedant nuo mažiausiųjų ir baigiant suaugusiais, tačiau tik patys geriausi turės galimybę pasidabinti apdovanojimais. Tikimės, jog su kiekvienais metais dalyvių skaičius bei konkurencija augs, tuo pačiu ir dalyvių sportinis meistriškumas norint laimėti šias vidines akademijos varžybas.

Diržų teikimas ir šventė

Iš karto po varžybų vyko sezono pabaigos šventė per kurią buvo įteikti šviežiai išlaikyti diržai. Visiems mokiniams jų išlaikyto egzamino diplomus bei diržus teikė jų treneris. Mokiniams atiteko iš kartos į kartą perleidžiami buvusių mokinių diržai, tam , kad palaikyti bendruomenės dvasią bei pagerbiant visus mokinius. Taip pat, dalyviai galėjo vaišintis sveiku maistu, turėjo progą įrodydami savo karate išmonę bei sugebėjimus laimėti prizus. Šventę užbaigėme su protmūšiu kur bendruomenės nariai komandose bandė įveikti protinius, muzikinius ir fizinius įšūkius!

Nors esame jauni, turime daug draugų, kurie mums padeda įgyvendinti savo idėjas. Ačiū Kauno karate klubui „ERA” ir jos trenerei Anželikakai Urbonienei už tatamius, jog šios varžybos galėtų vykti saugiai ir smagiai. Taip pat, karate klubui „Budo” už teisėjus, jog šios varžybos vyktų objektyviai. Laurynui Mažeikai už begalines pastangas įgyvendinant idėją pagaminti ąžuolinius medalius. Neo Kaunas už įsteigtus prizus šventės dalyviams.

Šios varžybos ir šventė vainikavo labai trumpą, bet labai intensyvų sezoną. Labai džiaugiamės ir didžiuojamės visais mokiniais išdrįsusiais sudalyvauti ir išbandyti savo jėgas. Tikimės, jog ir sekančiose varžybose parodysite tokią pačią motyvaciją ir kovinę dvasią.

Na ir pabaigai tikimės, jog dar ne kartą galėsime smagiai leisti laiką su dar didesne Oku šeima, o kita Oku Taurė ir sezono pabaigos šventė bus dar įspūdingesnė ir smagesnė!