OKU KARATE STOVYKLA

Antra diena

Pirmos dienos vakare, vadovai naiviai tikėjosi, jog aktyvi diena, nuovargis ir įspūdžiai privers vaikus miegoti ir ryte iš lovų reikės versti. BET, O VARGE. Vaikai tiek laukė naujų veiklų, kad užuot kėlęsi 8 valandą, kaip numatyta dauguma atsikėlė 6-7valandą ryto. Ar šie vaikai taip lengvai keliasi ir į mokyklą?! Oku karate stovykla pradeda antrąją dieną.

OKU KARATE STOVYKLA

Dieną pradėjome mankšta lauke, po kurios sekė “Dienos atidarymas”. Jo metu pristatomos dienos veiklos bei vaikai turi galimybe pasidalinti savo mintimis ir jausmais. Iš kart po jų keliavome pusryčiauti.

Pirmoji veikla buvo numatyta pajūryje, kur vaikai gavo užduotį papludimyje rinkti akmenėlius ir kraukleles kurias vėliau panaudos darbeliams. O, kad rinkimas neprailgtų, žinoma, tai smagiau daryti šokinėjant per bangas ir taškantis. Leidę vaikams išsidūkti skubėjome į pirmą treniruotę papludimyje. Ar daug iš jūsų bandė atsispaudimus smėlyje ar bėgimus į kopas?

Po treniruotės labai greitu žingsneliu skubėjome pietų. Papietavę vaikai pagaliau sulaukė taip svajotojo laisvo laiko. Kurį praleidome žaisdami žaidimus stovyklavietėje. Vaikai turėjo progą pažaisti “ladder golf” ir išmokti naujų reakcijos bei stalo žaidmų. Kiti tiesiog mėgavosi poilsiu ant žolės ir saulute.

Vakarinės treniruotės metu treneris Petras priminė karate pagrindus, kurie buvo primiršti per vasaros atostogas. Tai buvo bene labiausiai laukiama treniruotė, nes iki tol buvusios buvo skirtos fiziniam pasirengimui.

Pažintis su lėkščiasvydžiu

Pavakarieniavus vaikų laukė staigmena. Vėl nukeliavus į paplūdimį mus pasitiko lėkščiasvydžio (dar kartais žinomo, kaip Frisbio) žaidėjai. Marių meškų komanda supažindino vaikus su žaidimo taisyklėmis ir pamokė kaip taisiklingai mėtyti ir gaudyti lėkštę. Pasipraktikavę vaikai turėjo progą žaisti komandose. Tai buvo be galo smagios 2 valandos kurių metu dar turėję jėgų nusilakstė, žandai degė raudoniu ir vaikai turėjo progą dirbti komandose. Neįkainojama patirtis. Šią smagią patirtį Marių meškų komanda dar labiau įprasmino surengdami konkursą kurio metu aiškinomės geriausią lėkštės metiką. Čia, aplenkęs net trenerį Petrą, laimėjo Justas. Taip iškovodamas prizą – frisbį. Po užsiėmimo komanda palinkėjo ir toliau žaisti šį smagų žaidimą, o mes įsipareigojam tai ir daryti!

Nusikalę, alkani ir pavargę – būsena, kuri panašu, jog taps rutina. Po linksmybių sekė dienos uždarymas, kur vaikai dalinosi savo įspūdžiais, jausmais ir mintimis ką jiems davė Oku karate stovykla. Jį nutarėme daryti pajūryje leidžiantis saulei. Uždarę dieną ir atsiveikinę su saule iškeliavome į namus ilsėtis ir valgyti šviežiai kepto pyrago.

Smagūs faktai:

9,5km – tiek nuėjome.

5val. – treniruočių (įskaitant frisbį)

26 – tiek laimingų šypsenų grįžus į lovas 🙂