OKU KARATE STOVYKLA 2020. Penkta diena

Linksmosios Olimpinės

Pagaliau atgavome saulę, o ta proga šiandien daugiau laiko leisime stovyklavietėje ir paplūdimyje. Šiandien diena buvo ne tik linksma, bet netrūko ir nusivylimo vienas kitu. Apie viską nuo pradžių, diena su daaaaaug sporto, saulės bei dieną vainikavusios Linksmosios Olimpinės varžybos.

Keliamės, visų nuotaika puiki, jau net ir į mankštą kylame su šypsena. Čia manau yra privalumas miegoti vasarnamyje. Iš ryto jau būna nejuokais šilta nuo pajūrio saulės, todėl prededa budintis net didžiausi miegaliai. Monika visus išjudina su krosiuku į pajūrį ir ten smagiai prieš saulę išsiražome (visai panašiai kaip tie vakar matyti ruoniai). Pusryčiams – tikra šventė vaikams – sausi pusryčiai. Kartojo turbūt mažiausiai po 3 kartus!

Po pusryčių laukė treniruotė, kurią užbaigėme pajūryje, o ten mus pasitiko ne kas kitas, o šaunūs Melnragės gelbėtojai. Jie vaikams ne tik papasakojo apie saugų elgesį paplūdimyje, bet davė pačiupinėti jų įrangą ir net pasimatuoti hidro kostiumus, liemenes. Įdomiai papasakoję iš kur atsiranda povandininės srovės ir ką reiktų daryti skęstant, leido išmėginti gelbėtojų neštuvus nešant trenerius Petrą ir Moniką. Smagiai padūkę ir pabendravę vaikai išskubėjo pabaigti treniruotės – greičiausiai įveikę trąsą turėjo pirmenybę pirmi lipti į vandenį.

Smagu, jog po susitikimo su gelbėtojais nei vienam nekilo klausimų, kodėl maudytis negalima – juk raudona vėliava! Mūsų vaikai problemą išsprendė atsiguldami pakrantėje ir leisdami bangoms atlikti savo darbą, tad namo grįžo su pilnomis ausimis, triusikais ir pažastimis smėlio 😀

Namuose pietūs (iki kurių teko bėgti), o ten CEPELINAI! Prisikirtę iki soties ėjome ilsėtis. Vėl vaikai balsavo ir bendru sutarimu dalis ėjo į parduotuvę, o kiti liko stovykloje. Na ir prasidėjo 🙂

Kontrabandininkai

Paaiškėjo, kad turime kontrabandininkų, kurie net žinodami taisykles slapta pirko neleidžiamą maistą, vaišinosi. Po kambarių patikrinimo radome ne vieną slaptą maišelį. Buvo gudročių, kurie slėpė saldumynus net ir labai išradingai. Visi, kurie elgėsi nesažiningai buvo nubausti ir turėjo atlikti 200 burpių (atsispaudimas su šuoliuku į orą). Tie kurie prisipažino ir „kontrabandą” atidavė iškarto ir apie ją nemelavo – bausmės išvengė arba gavo ją mažesnę. Vis tik mums kaip vadovams buvo labai liūdna diena, matyti vaikus meluojančius tiesiai į akis ir neraudonuojančius. Tikimės, kad vaikai gaus pamoką, kad kartą sulaužius pasitikėjimą, jį atkurti yra labai susdėtinga ir ateityje tokio elgesio vengs.

Po laisvo laiko vaikų laukė treniruotė. KUMITE smagios kombinacijos.

Vaikai galėjo rinktis ar daryti Linksmasias Olimpines ar turėti laisvą laiką, bet visi darniai sutarėme pasivaržyti. Vaikų laukė kelios rungtys kurios buvo pernai, bet šiemet turėjome ir naujų:

  • Linksmasis krepšinis – čempionas Simonas.
  • Porinis bėgimas – čempionai Diana ir Vingaudas.
  • Giluminis nardymas – čempionė Kamilė.
  • Dailioji gimnastika – čempionas Vakaris.
  • Jėgos kėlimas – čempionas Simonas.
  • Šaudymas atsitūpus – čempionė Gerda.
  • Disko metimas – čempionai Simonas ir Dominykas.
  • Bekontaktis boksas – čempionė Brigita.

Prisijuokę, prisiverkę, drebančiomis nuo įtampos rankomis ir šlapi po giluminio nardymo susirinkome į dienos aptarimą. Tempimai, naktipiečiai ir vėl filmas! Turim tokius kuriuos miegoti reikia išnešti, bet filmo nepraleidžia 🙂