Oku pavasario turnyras?!

karate - karantinas

Koks gi čia pavasario turnyras birželį?! Ogi „karantininis”! Tikrasis turnyras buvo numatytas kovo 14 dieną, deja, bet tuo metu šalyje buvo paskelbtas visuotinis karantinas ir karate varžybos vykti negalėjo. Todėl nukėlėme šį turnyrą į vėlesnį laiką. Džiaugiamės, kad net ir nukėlus renginį, varžybose sportininkai sudalyvavo aktyviai ir parodė, jog ir būdami namuose sporto neapleido. Turėjome progą pamatytį kaip veikė online treniruotės bei vidinė mokinių motyvacija dirbti namuose papildomai.

Tarime didelį ačiū Dovydui Žymantui, kuris eilinį kartą padėjo mums teisėjaudamas renginyje. Džiugu, jog Oku akademija augina vis daugiau teisėjų, šiame renginyje jau teisėjavo ne tik Monika Žalytė, bet ir Kristina Mirzoyan bei Gabija Tamočiūnaitė. Oku karate akademijai labai svarbu auginti ne tik sportininkus, bet ir kvalifikuotus teisėjus, kurie gali prisidėti prie vidinių ar net visoje Lietuvoje vykstančių renginių organizuojamų LSKKF.

Varžybų metu išdalinome 12 medalių komplektų ir sulaukėme daugiau šypsenų nei graudžių ašarų. Jautėsi, jog vaikai pasiilgę netik vienas kito, sporto, bet ir galimybės varžytis. Smagu, kad vaikai turėjo galimybę įvertinti varžybų reikšmę ir jų pasiilgti. Tikimės, jog tai buvo puikus priminimas, jog ir varžybos gali būti smagu, svarbiausia sveikas požiūris.

Sveikiname sportininkus, tėvelius ir trenerį su puikiais rezultatais. Be galo smagu matyti visus vieningus ir tobulėjančius, vėl, KARTU! Tikimės, jog šis karantino laikotarpis tik dar labiau paskatins visus vertinti bendrystę ir buvimą kartu – Oku karate akademijoje.

Karantinas nebaisus kai širdyje gyvena karate 💖