Karate įgūdžių mokykla auga

Karate įgūdžių mokykla auga

Gegužės 18 dieną vyko antrasis „Karate įgudžių mokyklos” užsiėmimas (karate įgūdžių mokykla auga!). Kurio metu jaunieji sportininkai ir treneriai turėjo galimybę sportuoti bei dalintis patirtimi kartu. Mūsų akademiją atstovavo 5 sportininkai bei lydintis treneris Petras Ąžuolas Kalpokas. „Karate įgūdžių mokyklos“ treniruočių tikslas – dalintis įvairia sportinio karate praktine ir teorine patirtimi, sportininkų ugdymu, skatinti dažnesnę “išvažiuojamųjų” treniruočių veiklą ir jų tęstinumą visoje Lietuvoje.

Pirmoje seminaro dalyje vyko KATA treniruotė, kurią vedė daugkartinis KATA rungties Lietuvos čempionas Dovydas Žymantas.

Iškarto po treniruotės vyko paskaita, ją vedė fizinio rengimo treneris Justas Pagirskas, kuris papasakojo apie integruotą judėjimą bei karate kaip sporto šakos energetiką.

Po paskaitos mokiniai drauge su treneriu keliavo į parką, kur šiek tiek pravėdino galvas ir papildė gurgiančius pilvus, tam, kad ir toliau aktyviai galėtų dalyvauti renginyje. Vis tik renginys truko virš 5valandų, kas vaikams buvo tikras iššūkis.

Vakarinėje treniruotėje vaikai gludino savo kumite techniką ir įgudžius drauge su Karoliu Čiutra kuris yra daugkartinis Lietuvos čempionas savo svorio kategorijoje.

Mūsų mokiniai ir treneris šį šeštadienį praleido labai turiningai ir naudingai. Už tai esame dėkingi renginio organizatoriams ir treneriams. Tikimės ir ateityje būti pakviesti ir tebunie karate įgūdžių mokykla auga ir toliau!