Tallinn Bulldog 2023

karate komanda

GYVENIMAS KELYJE 🚙

Jau tikriausiai pastebėjote iš „storių”, o ir mūsų gyvenimo ritmo, kad retas savaitgalis mes namuose 🙂 o tai reiškia, kad ir ne visada su šeima. Todėl mums begalo svarbu, kad bendruomenė, kurią kuriame, nors tikrąją šeima niekada netaps, bet būtų brangi ir reikalinga.

Kartais tokios kelionės sutampa su gimtadieniais… Kokia mums garbė, kai vaikai savo gimtadienius pasirenka švęsti su mumis kelyje! Šį kartą kelyje turėjome didelį džiaugsmą paminėti Roko 10 gimtadienį 🥳🎂!

Smagumai smagumynais, bet ne tik švęsti išvykome. Keliavome į kasmetinį jau 33 kartą vykstantį tarptautinį turnyrą „Tallinn Bulldog”. Jame susitiko sportininkai iš 5 valstybių. Džiaugiamės rezultatais:

KUMITE

🏆🥇 Monika Žalytė

🏆🥇 Petras Ąžuolas Kalpokas

🥈 Tadas Sokas

🥈 Barbora Staveckaitė

🥈 Kajus Varnakinas

🥈 Einoras Jurkevičius

🥉 Barbora Staveckaitė

🥉 Monika Žalytė

🥉 Tadas Sokas

🥉 Einoras Jurkevičius

🥉 Petras Ąžuolas Kalpokas

Rokas, tik ką atšventęs savo gimtadienį, varžėsi vyresnėje amžiaus kategorijoje ir parodė šaunų startą, tačiau iki apdovanojmų pakylos reikės dar pakovoti ir viskas priešakyje.

Gerdai šios varžybos buvo tarpinės ir skirtos treniruotis, tad daugiau dėmėsio skirta buvo išbandyti naujas atakas bei nusiteikti artėjantiems turnyrams.