Baltijos šalių čempionatas 2023

komanda

Kovo 11- ąja, Šiauliuose, vyko XXII-asis Baltijos šalių čempionatas, kuriame dalyvavo 340 (pagal rungtis 447) WKF karatė sportininkų iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos, viso 38 karatė klubų.

Šis renginys yra vienas svarbiausių sportinio karatė renginių Baltijos regione, kuriame dalyvauja patys pajėgiausi šios sporto šakos atstovai. Kovos vykusios ant 5 tatamių buvo įtemptos ir demonstravo augantį kovotojų meistriškumo lygį tarp kurių buvo ir Europos bei Pasaulio čempionatų prizininkų/dalyvių.

Gal jau nedaug kas atsimenat (o mūsų atmintyje tai įstrigo giliai), pernai Baltijos šalių čempionate – uch… na sakykim, buvo ne mūsų metai. Kalbam ne apie pergales, bet bendrą mūsų nuotaiką ir nusiteikimą kovoti. Nors išvykome su keliais medaliais jie tikrai nedžiugino.

Tai šiemet vykome ir su nerimu, kad situacija nepasikartotų ir su dideliu nusiteikimu dirbti. DŽIAUGIAMĖS – ir puikiomis kovomis ir visos komandos nuotaika. Įveikėme jaudulį, staiga pakilusias temperatūras, pasitaisėme klaidas, susivienijome ir štai rezultatas:

KUMITE

🏆🥇 Einoras Jurkevičius

🏆🥇 Petras Ąžuolas Kalpokas

🥈 Barbora Staveckaitė

🥈 Tomas Stundžia

🥉 Kamilė Varankinaitė

🥉 Gerda Petrauskaitė

🥉 Kajus Varankinas

🥉 Petras Ąžuolas Kalpokas

Šį kartą ne visiems pavyko lipti ant apdovanojimų pakylos, bet ir turnyras suvienijo išties konkurencingus sportininkus, tad nenukabiname nosies ir kitais metais sugrįšime dar stipresni.

Sveikiname trenerį Petrą su puikiais mokinių rezultatais. Dėkojame visai palaikymo komandai ir ekipažų vairuotojams 🤩.