Vienu metu dvejose vietose!

Ar Jums būna, kai vienu metu reikia būti dvejose vietose? Mums būna. Ši šeštadienį turėjome net dvi varžybas: Taline ir Šiauliuose. Nors persiplėšk. Na ir plėšėmės ir nutarėme dalyvauti dvejomis komandomis. Delegavę trenerius Monika Žalytė , Petras Ąžuolas Kalpokas bei sportininkę Gerda Petrauskaite į užsienį, kiti iškeliavome į Šiaulius. Su techniniais nesklandumais, bet nuoširdžiu palaikymu pavyko įgauti patirties, parodyti gražias kovas ir namo parsivežti apdovanojimų.

KATA

🏆🥇 Tomas Sokas🥈 Kamilė Varankinaitė🥉 Tadas Sokas

KUMITE

🥈Tomas Sokas🥈Kamilė Varankinaitė🥈Kajus Varankinas

Labai džiaugiamės ir Tauro galimybe mokytis ir stebėti kovas ir tikimės pergalių ateityje 🙂 Varžybose prie teisėjų prisijungė Laurynas Mažeika ir Gabija Tamošiūnaitė.

Tuo tarpu Tallin Open turnyre mūsų sportininkai gynė ne tik akademijos, bet ir Lietuvos 🇱🇹 vardą. Džiaugiamės puikiais rezultatais:

KUMITE

🏆🥇 U16 -54kg Gerda Petrauskaitė

🏆🥇 +61kg Monika Žalytė

🏆🥇 +75kg Petras Ąžuolas Kalpokas

🏆🥇 OPEN Petras Ąžuolas Kalpokas

Ir kaip smagu, jog net per atstumą – buvome kartu! Plojome vos išgirsdavome apie komandos draugų pergalę, pergyvenome ir siuntėme virtualius patarimus 🙂Gera būti komanda 💚🤍💚!Na, o dabar namo. Kas iš Šiaulių, kas iš Talino, bet visi su šypsenom veiduose 🙂