VARŽYBŲ SEZONAS PRASIDĖJO

karate

O su juo ir pats pats darbymetis, todėl net nepajutome, kad „neprisidavėme” jums apie praėjusio savaitgalio varžybas Lenkijoje 😅 tai……… greitu metu 😂!

O šiandien, norime pasidžiaugti mūsų vakarykšte kelione į Estiją ir pasidalinti kaip ten mums sekėsi. O sekėsi išties šauniai, tiesa – puola ligos ir jaučiame, kad vis nubyra mūsų planuoto ekipažo, tad ligoniams linkime sveikti ir labai neliūdėti – nuotykių dar planuojame ne vieną!

Na, o likę penktadienį susipakavome ir su gera nuotaika išjudėjome. Džiaugiamės, kad vaikai – patyrę miegotojai ir veltui laiko nešvaistė. Pietūs prie jūros ir net nepastebime jau pakuojamės daiktus viešbutyje. Tradicinis pasivaikščiojimas po Talino senamiestį, tradicinė vakarienė indų restorane (kur mus ir vaikus jau puikiai pažįsta) ir keliaujame ilsėtis.

Varžybų diena. Gal ne viskas pagal planą – bet viskas net labai neblogai. Supratome, kad sportininkai atvyko ne į ekskursiją, bet pakovoti dėl medalių – ir tas jautės, tiek ant tatamio, tiek už jo – su palaikymo komanda. Dalinamės rezultatais:

KATA

🥈 Rokas Puipa

KUMITE

🏆🥇 Rokas Puipa U10 +30kg

🏆🥇 Rokas Puipa OPEN

🏆🥇 Barbora Staveckaitė OPEN

🏆🥇 Petras Ąžuolas Kalpokas +75kg

🏆🥇 Merginų U12 komandinė rungtis:

Jūratė Marcinkevičiūtė

Kotrynas Zajančkauskytė

Barbora Staveckaitė

🥈 Tadas Sokas U12 -40kg

🥈 Kotryna Zajančkauskytė U12 -34kg

🥈 Barbora Staveckaitė U12 +40kg

🥈 Monika Žalytė +61kg

🥈 Petras Ąžuolas Kalpokas OPEN

🥉 Tadas Sokas OPEN

🥉 Jūratė Marcinkevičiūtė U12 +40kg

🥉 Monika Žalytė OPEN

Nemeluosim – didžiuojamės. Visi sportininkai namo išvyko su prizinimės vietomis, bet svarbiausia su didele kovų patirtimi ir prarėktais už draugus balsais 🙂 O dar smagiau, kad sulaukėme draugų iš užsieno kurie norėjo ir ranką paspausti ir kartu pasifotografuoti. Gera kurti draugystes 🙂

Kelios sparnuotos frazės iš kelionės:

„Čia mano?! Ką tik iš manęs išbyrėjo truputėlį”

„Čia šuniukas gerti..? Nes aš ir laisvai atsigerčiau”

P.S. apie Lenkijos kelionę dar tikrai parašysim. Tikrai tikrai. Kai pailsėsim 😅