Varžybos Estijoje 2021

Kažkaip Oku komandai, Estija tapo antraisiais namais 🙂, o kas belieka daryti, jei varžytis norim, o arčiau nėra kur 🤷‍♀️

Vakaras. Jauduliukas. Tašė. Apsaugos. Kapa. Skalbimas. Susidedam. Morkytės. Bananai. Sumuštiniai. Jaudulys. Miegot. Rytas. Susitikimas. Komanda. Kelionė. Miegas. Juokas. Vairavimas. Miegas. Juokas. Sustojimas. Pliurpalai. Pietūs. Jūra. Gera. Jaudulys? Pliurpalai. Važiuojam. ATVAŽIAVOM. Lova. Tašės. Nuotykiai. Talinas. Vakarienė. Naktinėjimas. Draugystė. Šalta. Gražu. Viešbutis. Pliurpalai. Rutina. Miegot. Rytas. Juokas. Pusryčiai. Tašės. Jaudulys. Arena. Tatamiai. Pradedam!

Maždaug taip atrodo mūsų komandos kelionės, prasukant greitai 🙂 o iš tiesų tai ilgų ir nuoseklių treniruočių rezultatas su nelengva 50 valandų kelione dėl tų kelių minučių ant tatamio 🙂 iš šono – kelios minutės, bet namuose prie telefonų tikrai amžinybė laukiant naujienų!

SULAUKĖM!

KATA

🥈 Tadas Sokas

KUMITE

🥈Tadas Sokas

🥈Kajus Varankinas

🥉Gerda Petrauskaite

🥉 + 84kg Petras Ąžuolas Kalpokas

🥉 OPEN Petras Ąžuolas Kalpokas

Kamile Varankinaitė šį kartą liko be medalių, bet pasisėmė patirties kovojant su tarptautinėmis sportininkėmis. Džiaugiamės Kamilės užtikrintu judėjimu į priekį!

Varžybose varžėsi sportininkai iš 6 valstybių! Džiaugiamės šauniais sportininkų rezultatais ir laukiame sugrįžtančių namo 💚🤍💚