TRADICIJOS, RUTINOS IR DRAUGYSTĖ

karate

Miegas išmiegotas 😴, kava išgerta ☕️ ir pagaliau galime pasidalinti su jumis mūsų įspūdžiais iš savaitgalio Estijoje 🇪🇪🙂 „Estonia Open 2023” sukvietė daugiau nei 400 sportininkų iš 11 valstybių. O kur vyksta smagumai – ten ir mes 🙂 prie varžybų prisijungė 5 Oku karatekos.

Tradiciškai: ilga kelionė, poilsis ir pietūs ant jūros kranto 🌊 (išliekame romantiški), jau savu tapęs viešbutukas, kur kiekvienas kampas žinomas, skaniausia vieta vakarieniauti (kur personalas jau pamatęs mūsų ąžuolus, šypsosi ir labinasi lietuviškai), pažindinimasis su kitomis kultūromis, žaidimai protui ♟ ir šilti jaukūs pokalbiai sielai 💚. Nemeluosim, mėgstam tradicijas ir rutinas. Padeda mums susikaupti ir ant tatamio lipti šviesesnėmis galvomis.

Varžybų diena. Ar viskas ėjo pagal planą? Žinoma ne. Šios varžybos buvo proga tobulėti, pasiruošti artėjantiems čempionatams ir atgauti formą po švenčių.

Rezultatai:

KUMITE

🥈 Petras Ąžuolas Kalpokas +84kg

🥉 Gerda Petrauskaitė -54kg

🥉 Monika Žalytė +68kg

Kajui ir Kamilei šį kartą ant apdovanojimų pakylos lipti nepavyko. Tačiau tai buvo puiki proga pasirengti artėjantiems turnyrams ir pataisyti klaidas.

Ačiū palaikymo komandai bei sportinnkams, kurie net kai būna sunku nenuleidžia rankų ir iš visų situacijų stengiasi mokytis ir tobulėti! 💚🤍💚