ŠIAURĖS ŠALIŲ ČEMPIONATAS

Regis degėme nekantrumu su jumis kuo greičiau pasidalinti naujienomis, bet kelionės, šventės, noras viską kas įvyko „suvirškinti” paėmė viršų. Ilgiau laukti nebegalim, nes turim kuo labai stipriai pasidžiaugti!

Balandžio 7-8 dienomis Goterburge, Švedijoje vyko WKF Nordic 2023 čempionatas. Jame dalyvavo per 300 sportininkų iš 8 valstybių 🇱🇹🇱🇻🇪🇪🇳🇴🇸🇪🇩🇰🇫🇮🇮🇸.

Kas kadaise buvo tik svajonė – išsipildė. Pagaliau turime net 4 sportininkus, kurie priklauso Lietuvos karate rinktinei ir ant širdies nešioja Lietuvos vėliavą 🇱🇹. Deja, bet Kamilė šį karta turėjo praleisti varžybas dėl sveikatos. Tad dalinamės 3 sportininkų rezultatais:

🥈 Gerda Petrauskaitė, kumite U16 -54kg

🥉 Petras Ąžuolas Kalpokas, kumite Senior +84Kg

Monika po įnirtingos kovos rezultatu 3:4, pripažino varžovės pranašumą ir bendroje įskaitoje liko 5.

Gerdai tai buvo pirmos tokio lygio varžybos. Džiaugiamės ir didžuojamės rezultatais, įdėtas sunkus darbas – atsipirko! Sveikiname puikiai pasirodžiusią sportininkę ir trenerį.

Po varžybų drauge sutikome Šv. Velykas. Nors buvo kiek ilgu šventes sutikti toli nuo namų ir šeimos, smagu, jog galėjome jas sutikti kartu su draugais bei komandos nariais 💚🤍💚

Sakom patį didžiausią AČIŪ visiems palaikiusiems, varžybas stebėjusiems ir palaikymo žinutes siuntusiems 🙂 gera turėti tokį užnugarį namuose!🤍🤍